• Taranov
    #5
    A Robots az Ice Age, a Hihetetlen Család, a Némó nyomában, a Cars, a Szörny Rt., a Toy Story és az Egy bogár élete alkotóinak filmje.
    Az Ice Age a Robots, a Hihetetlen Család, a Némó nyomában, a Cars, a Szörny Rt., a Toy Story és az Egy bogár élete alkotóinak filmje.
    A Hihetetlen család a Robots, az Ice Age, a Némó nyomában, a Cars, a Szörny Rt., a Toy Story és az Egy bogár élete alkotóinak filmje.
    A Némó nyomában a Robots, az Ice Age, a Hihetetlen család, a Cars, a Szörny Rt., a Toy Story és az Egy bogár élete alkotóinak filmje.
    A Cars a Szörny Rt., a Toy Story, az Egy bogár élete, az Ice Age, a Robots, a Toy Story és a Hihetetlen család alkotóinak filmje.
    A Szörny Rt. a Toy Story, a Hihetetlen Család, az Egy bogár élete, a Cars, a Robots és az Ice Age alkotóinak filmje.
    A Toy Story az Ice Age, a Cars, a Szörny Rt. az Egy bogár élete, a Hihetetlen Család és a Robots alkotóinak filmje.

    Remélem nem hagytam ki senkit
    Magyarul mindenki mindennek az alkotója, csak a reklámokban megzavarják az embert, csak azt nem mondják, hogy a Pixar filmje :)
    Egyébként csak a Szörny Rt. tetszett nekem, de hát az is mese.
    A Hihetetlen Családot meg véletlenül láttam, nem írták ki, hogy animációs film :)