• tutituti
    #6662
    Bécs 17 ker.
    muter ott dolgozik,azt mondja most mikor az afroamerikai fesztivál volt egy fehér se ment ki.
    amúgy már támadták meg nem egyszer a black mamba-k.le is fújta gázspré-vel a francba.

    osztrák rokonok egytől egyik utálják a fekát meg az arabot.két euróért leböknek.Ahogy a kinti magyarok is mondjuk.

    Én nem vagyok az ellen hogy a menekülteket befogadják csak ne egy olyan város mellé ahol épp sikerült a deviáns kisebséget nagyjából kordában tartani.nincs már késelés annyira sok és szép este lehet már nyugodtak közlekedni.

    itt nem egy egész népcsoporttal van probléma hanem azzal hogy ők úgy éltek eddig,ahogy.tehát napról napra a túlélésre játszottak és ha kell lopnak vagy ölnek.Nomármost abban az országban ahol még a cigánybűnözés szó se engedett,kérdem én hogy fogjuk majd megoldani amikor egy lakost a xyz banda halálra rugdos?sehogy.eltussoljuk és mindenki retteghet tovább.Az ingatlan árak a környéken már most esnek bár ehhez a "pánikkeltés" is közrejátszik.

    lényeg a lényeg én ellene vagyok.Szerintem a többi 8 menekült tábort megnézve van egy jövőkép mennyire fogják leélni és lerontani a jelenlegi helyzetet..