Elméletek, felfogások, filozófia
  • Flyingparadise
    #373
    :) Nem kötelező meghallgatni, csak amiről beszéltünk előtte ahhoz kapcsolódik. Már nem a zene. Csak az együttes nevének jelentése. Ugye testen kívüli élmények ha jól tudom. Azért hoztam fel mert mi van ha amikor alszunk amit álomnak nevezünk nem az összes.. De valamikor igenis ami annyira összetett élethű és érdekes. Nekem például sok olyan álmom van amire mindig emlékezni fogok. Például van ez a szinte közhellyé vált kérdés, hogy mi az első emléked. Oké Az viszont nem közhely, hogy melyik az első álmod amire emlékszel. Sőt szerintem ez egy elég érdekes kérdés nem?
    Nekem ráadásul még érdekesebb amire emlékszem. Valami szfinx formájú valami rezonált és féltem tőle mert tudtam, hogy borzalmas hatalma van. Ami még érdekesebb az-az, hogy nem láttam szfinxet sosem. Szóval ezt nem lehet megmagyarázni egy ötöslottóval. Ez még egész kiskoromba volt annyira, hogy amikor felkeltem kiabáltam is, hogy, anyu! anyu! :) Rá pár évre úgy alakult, hogy édesapám Irakban kapott melót. 5-10 évet kellett lehúznia. Közben jártunk Mezopotámiában meg ilyen ősrégi helyeken.. Bár még ott sincs Szfinx ha jól tudom. Szóval ez mindenképp érdekes. Lehetségesnek tartom, hogy vannak emberek akik álmukban testen kívüli élményt élnek meg.

    Amúgy zenében én mindenevő vagyok.

    Sister-sledge Lost in music biztos imádnád!!! - hallgasd meg nyugodtan hacsak nem ismered
    AC/DC touch too much
    A goába az a jó, hogy az a legtöbbször fogyasztható. Számomra legalábbis