286v1w7.jpg

  • ba32107
    #7669
    Sziasztok! Épp felújítjuk a póker topikot, és ide szeretnék kérni bannert.

    A következőre gondoltam: a kép három részből állna össze. A bal oldali részt ez a kép foglalná el, a jobb oldali részt pedig ez, szépen összemosva, méretarányosan, stb. És a kép tetejére kerülne egy vegasos kép. Úgy gondoltam, hogy a kép egész szélességében látszódna vegas, magasságot tekintve viszont a kép durván felső 20-30%-át foglalna el. Tehát legyen szépen a háttérben, "alámosva" a fő képeknek. Például ezeket lehetne használni: 1 és 2, de ha találtok jobbat, az is tökéletes. A lényeg persze az lenne, hogy a kép legjobb része látszódjon (fények, hotelek, fényújságok, stb). Remélem jól írtam le, hogy mire gondolok!

    +1 kérés, nem tudom hogy ilyennel is foglalkoztok-e: a szövegdobozba is szeretnénk egy képet. Erre a képre gondoltam, némi átalakítással. Első lépésben le kéne róla szedni a pokerstrategy feliratot, aztán a fekete színt valami finomabbra cserélni (nem tudom, talán világosszürke, ti ebben tapasztaltabbak vagytok), és végül méretre vágni. A lényeg az lenne, hogy a jobb alsó sarokban legyenek a zsetonok (a piros színt is lehetne enyhíteni), és az egész finoman, nem túl szembevágóan nézzen ki, értitek mire gondolok.

    Előre is köszi szépen a munkát!