Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Callme
    #2061
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám: Nagy Dragonball-os vagyok(hát lehet ez is probléma, de hagyjuk:D) és a Tenkaichi szériával nyomom csak a ps2-n. Most szereztem be a Sparking Meteort, és ahogy elindítottam(persze NTSC) nem volt semmi gond, a menüben is tök jó, meg minden, de amint elkezdődik a harc, olyan bugos lesz a kép, hogy nem látok belőle semmit... és csak egy pálya kiválasztásánál nem csinálja ezt, a többinél mind. A Tenkaichi 2(PAL) nál is csinált ilyet, de ott csak néhány karakternél volt olyan, hogy csak félig látszottak, vagy terljesen el is tűntek. Mi lehet a probléma? Megpróbáltam már nagyobb hz-es tv-n is(az NTSC miatt, mert a Sparking Meteor 60 hz-en fut), kiírtam többfajta dvdre, de nincs eredmény...A régebbi ps2-esemnél nem volt ilyen hiba, pedig már ott is játszottam a Tenkaichi 2-vel, és ott minden karakter látszott, egy szem hiba nem volt a játékban. Nagyon arra gyanakszom, hogy chip hiba van a dologban, mert a fej tökéletes, minden más játékot visz, mint a kisangyal, csak ez vmi cell-shaded grafika, vagy mit használnak ezeknél a játékoknál, és lehet a mostani chipem azt nem bírja... Mit gondoltok, megoldaná a problémát, ha kicseréltetném a chipet?