nem csak nekem?
  • Drakeamarth
    #940
    Üdv!

    Végigolvastam az egész fórumot, sajnos én is érintett vagyok az ügyben. Körülbelül egy éve (18 évesen) kezdett hullani a séróm. Egyelőre még nem sikerült hozzászoknom/elfogadnom, de gondolom ez nem meglepő. Ez a genetikai hullás vagy micsoda, mert két oldalt a homlokomnál kezdett egyre följebb kúszni a hajzat vonala. A fejem búbján még nem látni ritkulást, de gondolom ez idő kérdése. Ha valakit érdekel, berakhatok képet, bár nem sok értelme lenne, hiszen sok újdonságot nem tudok mutatni.
    Gondolkodom, hogy elmenjek egy dokihoz, lehetőleg minél előbb. Szerencsére még egyáltalán nem látványos a kopaszodásom, de attól tartok, ha ilyen tempóban folytatódik a folyamat, pár év és annyi közöm lesz a hajhagymához, mint Bruce Willisnek. Ezzel a Rogainnel kacérkodom, bár ki tudja, lehet kicsit kiakadnék az első pár heti sheddingtől és kidobnám az egészet a francba.

    Egyébként Bánfival szoktam hajat mosni, sz*rt sem ér természetesen, de nem is árt...

    Na, hát semmi építő jellegű gondolatot nem sikerült leírnom, de nem is ez volt a cél. Sorstársaim, kitartás mindenkinek!