nem csak nekem?
  • angel89
    #936
    Sziasztok!
    Használt már valaki közületek Rougj termékeket? Nekem az lenne a problémám, hogy eléggé hullik a hajam, de már vagy 3 éve (most vagyok 20), csak mikor mennyire , de mára már látható a ritkulás, sokkal kevesebb hajam van, a minősége is romlott, és jobb oldalt kiritkult, ami egy foltban szemmel látható. Szóval nem épp férfias kiritkulás.Voltam már egy biz. hajgyógyásznál, ahol jól átvágtak, aztán egy ingyenes mikrokamerás hajvizsgálaton, ahol azt mondta a doki, hogy túlzott zsírosodás okozza nálam a hajhullást és ezt kellene kezelni. Mikor visszamentem, ezeket a biz.Rougj termékeket vettem meg (Schiuma lavante fejbőrtisztító, Forforo sebo+vitaminos kapszula). Sokat vacilláltam, mielőtt megvettem volna, mert nagyon drágák, és ahogy ma elkezdtem használni, sajnos elég kevés is van benne:( Egyébként a panaszaim hasonlók, mint amit Sanyx említett, viszket is a fejbőröm. Nagyon félek, hogy ezek a cuccok se fognak használni, mert eddig kb semmi nem volt nyerő (Bánfi, Varga, Vichy ampullák, sampon, Forcapil, Revalid stb). Eléggé el vagyok keseredve:(