nem csak nekem?
  • kovad007
    #1076
    Szia Tibu!

    Picit valóban átgondoltam a dolgot.Nem szabad mások kedvét, hitét elvenni a dologtol azért mert nekem más a véleményem.Persze aki már évek óta használ ilyen szereket, mostmár ne hagyja abba különösen ha ugy érzi hogy jelentősen lelassult a hajhullása.Igazábol arra gondoltam én hogy kicsit időhúzás jellegű a dolog, illetve a már elvesztett hajmennyiséget sajnos semmiképpen nem adja vissza, ezt azért tudni kell.Ettöl függetlenül rosszul fogalmaztam az első hozzászólásomnál.
    A hajátültetéstöl viszont ne idegenkedj.Nem rég néztem képeket és videókat pár régebbi borzalmas alkalazásrol, technikárol mint pl.:Hajas fejbőr megemelése, átforgatása-csak képekben szerencsére-illetve 1 strip műtét bazi vastag csíkvételét.Hát ezek bizony gyomorforgató dolgok voltak.Ahogy néztem le is sápadtam kissé.Ezekhez képest a mai tecnika tudod -tudjátok- milyen.Apró kis szúrások és a hajhagymák kiemelése egyesével.Ha kihúzol egy szál hajad a végén nézd meg a hajhagymád mennyire parányi.Gondolhatod akkor mekkora sebbel jár míg azt kiemelik.Ez már nem is számít műtétnek.Végig ébren vagy és egy pillanatig sem fáj.Hidd el!Szerintem azért nézz utána!Mondjuk nem olcsó ez tény!De megéri!Említetted a hajhagymatenyésztést de jó ha tudod hogy ennek az alkalmazása egy az egyben ugyanaz mint a hajátültetés.A különbség csak annyi hogy ahhoz hogy beültessenek neked pl:1000 hajhagymát, ahhoz nem kell 1000-et kivenni a tarkódbol hanem csak mondjuk 150-200-at és ebböl tenyésztenek újakat.Ugy tudom 1 hajszálbol 5-öt tudnak nagyjábol klónozni(ez nem biztos de ugy rémlik).A beültetés része viszont teljesen ugyanaz lesz.A "muszáj" szócska miatt nem szabadkozom :) rosszul írtam.Ennyi! :D
    Na jó legyél Tibu!Meg mindenki!
    Üdv:Adam