nem csak nekem?
  • berlinboy6329
    #1039
    N,alaposabban beleolvasgattam az indexes hairgaines fórumba..Elvolvastam kb 1500 kommentet,és vegyes érzéseim vannak ezekkel a cuccokkal kapcsolatban..

    voltak olyanok akiknél aminox nem használt,azt mondták,de finasterid meg dutasterid(vagy mi)igen,v aki áradozik a minoxról,van akinek nem sok sheddingje volt,valakinek meg a 40%-a kihullott tőle,van akinél a Spectral DNC használ....

    Én Rogainet akarnék Revitával..A revitával semmi gond arról csak jókat olvastam,de ami magát a kopaszodást állitaná meg és a hajnövekedést segitené,arról nagoyn vegyeseket olvastam,mint irtam feljebb is...

    nem tudom milyegyen..Rogaien v spectral v reggel rogaine este spectral...

    Csak mert Jó lenne ha megállna a kopasodás, és visszanyerném még egy kis időre,leglaább 3-4 évre a hajamat,legalább 1,5X annyi hajam lenne jó ha lenne,estelge 2X ennyi...Hátul nincs is baj a fejtetőm közvetlen közelétől hátrafele 3X annyi hajam van mint elöl,most is hajmosás után a kihullot kb 16 szál 85-90%-a a fejtetőtől előre lévő helyekről esett ki:(

    Csak jó lenne vmi biztos támaszt kapni,h hány százalék esély van jelentős javulásra mert nem hiszem h bárkinek jó érzés kidobni olyan 26000 forintot 4 hónapra,aztán hiába reménykedik vissza nem nő semmi viszont a shedding elvisz még 20%ot a hajából,aztán reménykedik h a köv 4 hónap jobb lesz,megint kidob 26000ret az ablakornaz már 52000 és egyáltalán semmi v csak nagyon kicsike változás van,ami meg nem jó,mert azt ovlastam h a minox az első hónapokban a legaktivabb aztán 1,5 év múlva már nem is hat,szóval 8 hónap az már a fele neki,és 52000forintot dobtam ki az ablakon azért h van rá esély h nem hat és még kevesebb hajam is lesz,mint használtat előtt..Nem tom mi tévő legyek...Sok pénzt kell rászánni és az eredmények vegyesek:(