Vélemények, érdekességek...
  • Nh Shevits
    #10
    Hát igen hirtelen mindenki szakértő lett, de ha azt mondod neki, hogy mondjon pár albumcímet azt se tudja eszik vagy isszák a dolgokat. Álmomban se gondoltam hogy ez lesz, nem is értem komolyan. Nem értem a jelenséget, pl ha eljön a Picsába, vagy Pecsába vagy akárhová a Red Hot Csili, akkor nem leszek szakértő belőlük, nem fogok olyat hallgatni, de még csak nem is érdekel. Figyeljétek a mai esetem: megyek a suliba a folyosón, két másodikos (gimis) csávó arról beszél, hogy nem jutott nekik jegy, pedig PÉNTEKEN mennyire akartak venni elővételbe, meg minden faszságot mondtak, lerítt, hoggy foggggalmuk nincs a dologról. Megyek tovább, megállok a terem előtt, haverok ott várnak, haver kérdezget, ami a lényeg: "Hol is volt ez?"
    Mondom: "Events Hall" (gyerek tudta hol van). Épp akkor jön el mellettünk 2 csaj (lehettek vagy elsősek, vagy másodikosak) látszik rajta hogy hallotta mit mondtam, aztán a barátnője felé fordul: "Tényleg nem is kérdeztem, milyen volt?". Most nem igaz hogy egész Magyarország ottvolt, vagy csak jampizni akartak, vagy nem tom. Szóval ki vagyok akadva. És ezért nem érezhettük jól magunkat, MI igazi rajongók/fanok. Na akkor sux!