• bah
    #129
    Már régebben olvastam hírt erről azonban a topicot csak most fedeztem fel.Én is trek fannak tartom magam annak ellenére hogy nem szoktam írogatni trek fórumokban,találkozókra sem járok.A TOS-t kivéve mindegyik sorozatból láttam majdnem az összes részt amit leadtak mo-n.A TOS-ból kb 10 20 részt láttam.Mind a 10 trek filmet volt szerencsém megnézni.A sorozatok közül a ds9 tetszett a legjobban.

    Hát szeretném megvenni ezt a gamet biztos jó lessz.Gondolom lesznek magyar guildok, és klánok.Ha nem lessz magyar szerver akkor általában a németen fog jáccani minden magyar mivel ott a legjobb a ping.A leírtak alapján az npc-k elleni harc lessz a legmeghatározóbb,de lessz human vs human is.Ha jól olvastam saját kabinunk is lessz? :) Amibe gyűjthetjük majd a kacatokat(klingon distruptor,romulan sör,dominium transzporter,latinummal bevont szemeteskuka....)
    És ilyen küldetések lesznek hasonlóan a wowhoz.
    A hajók irányítását nem tudom hogy oldják meg szerintem csak a főtisztek lesznek emberek.Gondoljatok bele ha teszem azt 2000 ember egy szerveren az mondjuk 50 fős hajóval 40 hajót jelent egyszerre,egy hatalmas univerzumra.Szerintem 300 hajó inkább felel meg az igénynek.A trekben az egyik lényeg hogy nagy legyen az univerzum.Most vagy a bolygókat kell ehez naggyá tenni ami kevésbé lenne szines,vagy a naprendszereket ami már izgalmasabb lenne.Ha dominium is lessz benne úgy tartom logikusnak hogy a dominium háború időszakán játszódik majd vagy a másik ami jobb lenne el lehetne jutni a delta quadransba is.Ami azt jelenti hogy nagyonnagy területek lesznek.A másik amire kiváncsi vagyok hogy oldják meg a 3d-s térképet.Egy térkép feltétlen fontos egy ilyen játékhoz.

    Ti melyik fajjal lesztek majd?Szerintem mindenki csillagflottás lessz :) Én szerintem klingon leszek.
    Remélem majd találkozhatok siskoval is :
    Addig meg kéne tanunom normálisan angolul.Az ilyenekbe létfontosságú az angol nyelvtudás.Nah megyek tanulok angolt holnap doga.