Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • JuronValor
    #441
    Sziasztok! Már teljesen lemondtam arról hogy találok GGX fórumot magyarok közt!

    Nyomja még valaki neten? Szívesen játszok (majdnem) bárki ellen! Hetente átlag 2-3x vagyok fenn 1-3 órát (attól függ van-e megfelelő partner) JuronValor néven.
    Hívjatok ki bátran! Alkalmazkodok a másikhoz - nem verem a gyengébbet agyba-főbe, vagy olyan karakterrel megyek akivel nem annyira tudok.
    Ha meg úgy gondolod jobb vagy, akkor hajrá - több menetet is nyertem már "A" rankúak ellen, sőt 1x nyertem is
    !! Persze kilépett mielőtt "hivatalos" lett volna
    (xx-szer meg elvertek, de akkor is nyertem 1x ellenük )

    Ha nagyon játszanál de nincs kivel, és engem sem látsz fenn, nyugodtan küldj e-mailt akár - [email protected]

    Massato! Köszi a ggxxnet.ini átírás tippet!! Nagyon szuper! Meg a dustloop.com linket (gate to GGX paradise)!

    Ja és Sol meg Ky közt semmi "romantikus" kapcsolat nincs!!
    Nagyon röviden: Ky 16 évesen lett a "Szent Lovagok Rendje" vezetője, és a régi master (Cliff) meghívta Sol-t is, szóval tag volt - míg el nem mélyült a különbözősége Ky-al meg úgy álltalában. Aztán váratlanul meglépett, és közben lenyúlta a rend egyik nagy hatalmú fegyverét a Fireseal-t... (ezt használja a ggx részekben mint Sol-badguy).
    Ky azért nem gyűlöli vagy ilyesmi, mert együtt harcoltak, Sol nem rossz vagy gonosz. Azért mérges mert nem érti miért hagyta el a rendet, stb.

    Egyébként Sol sem útálja Ky-t, de a naívitását, meg a "kocka" igazság mániáját nem bírja.

    Ennyit röviden, hogy rendben legyenek a dolgok! Találkozzunk a neten! Unom már a sok fanatikus, mániás, vagy gerinctelen, csaló játékosokat!
    A normálisakat úgy érzem lassan már vadászni kell.

    Szió!