Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #326
    Üdv!

    Fhantom80:
    Ahogy freelander mondta ugyvan-az, kicsit bővebbbbben:
    1. Config.exe ben a kontrollnál: L1 L2 L3 L4 gombokat (második oszlop felső 4 gomb-beállítás) álllítsd be amire tetszik, és a játékon belül a key konfigban (optionsban, vagy játék közben előhívott menüben) egyszerűen a PKS, PKSHS re viszed a "kurzort" és a megfelelő gombbal bejelölöd amelyik tetszik (tehát pl L2 az neked az m gomb akkor m-et nyomsz a pkshs-en) de ha RC, FRC is érdekel (lásd lentebbi irkákat) akkor célszerű a pks-et regelni és akkor már csak ezt és HS-et kell egyszerre nyomnod és megvan a p-k-s-hs egyszerre
    2.Átfedéssel... ja: de megzavar sztem az hogy 632146, mert nem így kell lenyomni, erre van 4gomb, alapban a "w,s,a,d" azaz a 3-as gyakorlatilag nem más mint a d+s egyszerre lenyomva... így okés? A teljeshez viszont kell még ez+az: először d-t nyomod majd d-t lenntartva s-et eztán felengeded d-t és s-el egyidőben mész tovább a-ra azaz most s+a van egyszerre (fontos elengedni a d-t! mert teljesen más jön ki belőle :S).
    A teljes sor így (ami egyszerre kell azt egymás mellé írom): d, ds, s, sa, és végül d (ez az utolsó 6-os), még ennyi hogy természetesen az s-el nemkell külön baszakodni mert még lenn tartod az s-et és felengeded d-t, már meg is van a különálló s-ed...(az "a" meg megvan mikor beviszed d-t , de ha az uccsó 6os nemkell akkor csak felendeged az s-et és kééész)
    De gondolom nagyjából kitaláltad már hogyis jön ki ez... mindenesetre rakd be a menüben a "input" opciót ... és látod mit ütöttél be az input csíkon (kék villanás az frc-k helye), de hogy reflexből jöjjön az altarthat egy darabig :S

    ULTIMA89:
    Összetett ja, de sztem nemkell mindent feláldozni hogy jó legyél... mindössze rákell érezni egy karakterre... ha sokat egyszerre nyomacc az kicsit huzósabb (tudom mert énsem tudtam megálni... ^^ annyira jó kari mind :) ) Szal sztem nézz ki egyet... és 1-2 óra 32 leveles training ugrándozás után megérzed mire gondolok ráérzés alatt... ha ezt még egy két ismert kombóval összemixeljük (azaz eltudsz sütni egypárat reflexből...azaz ha jön a kezdő ütés -> reflexből ütöd be a többi gombot gondolkodás nélkül majdhogynem) akkor "könnyen" vered a gépet (ráadásul addigra megtod mik az adott kombinációi az ellenfél karijának, és mit lehet kajakra megbüntetni ha már kivédted) így egy két ilyen bünti után jön a " SLASH! " :D

    Én BP-től 60kmre lakolok, freelander meg BP-i ha minden igaz... szal én nemtok mit mondani, de valószínűleg nincs ilyen gépecske Magyarországon... hehe... bár én látttam egy gépet eladót a neten (nem magyar) de azis ggx-es volt. Mo-on konzolos ggx game még mindig 10ropi, szal...