áz!
  • FtranX
    #45
    Apámnak van egy ismerőse, egy orvos. a múltkor elhívott, hogy nézzem meg a gépét, meg vett egy TV-kártyát és hogy rakjam bele neki. Elmentem, beraktam, felraktam a drivert és szépen működött. Kérdezi, hogy hogy kell elindítani? Hát, mondom ott van a start menüben a PCTV Vision, azt indítsa el. De mondjam el neki részletesen!
    És akkor leírta, hogy balklikk a Start menü"-re, balklikk a programok-ra, balklikk a PCTV-re, bal klikk a PCTV Vision-re, stb,stb. Ezután részletesen lerajzolta a számítógép és a TV hátulját és összekötögette, hogy mit hova kell dugni, mert még azt sem tudta, hogy a TV-be hol megy be a koax.
    Ezek után háromnegyed óráig magyaráztam neki, hogy hogy kell egy DOS-os bootlemezzel indítani a gépet, hogy futtatni tudja a hülye TOTO programját. Egyszerűen képtelen volt felfogni. Még úgy is alig, hogy leírta lépésről lépésre.

    Totális technikai analfabéta, ami még, ha két hete lenne gépe, nem is lenne nagy baj, de neki 10(!) éve van...

    Szal van aki reménytelen.

    A kőműves haverom is hasonlóan kezdte tavaly, most meg DVD-t rippel, videót digitalizál és tömörít.