áz!
  • Fantomlovag
    #123
    Nekem édesanyám felhasználói szinten ellavírozgat, bár kissé nehézkesen. Apám azóta dolgozik gépen, mióta feltalálták, én meg "kíberdekás" (folyton a gépen lógó, modern ember) vagyok, tehát gond egy szál se. Apám is jól ért a gépekhez, csak kicsit lasabb nálam. Még ragaszkodik hozzá hogy elolvasson minden felugrót, és párbeszéd panelt... Egyébbként sok "öreget" ismerek az egyetemen akik remekül elvannak a PC-n, sőt, és ismerek olyan 40 éves mókust is, aki szerint papírnahezéknek való. Én a 2 közt vagyok. Szeretem a gépeket, és elég jól is boldogulok velük, de azért szeretem a régi könyveket, és a papír alapú dokumentációt. Tehát nem attól függ hogy valaki mennyire ért hozzá, hogy ány éves, hanem attól, hogy érdekli-e. Bár persze én is látok egy generációs törést, de azért vannak hidak a szakadék felett. Egyébbként néha már én is öregnek érzem magam etéren a most pisisekkel szemben, de azért még kompexebb feladatok megoldásában nem vernek rám. A gép és net, szép világ, de ki is kell tudni lépni, mert a zselé agy is terjed a neten mint a vírus :D