Sabotain
  • Antiga
    #22
    Fiúk!

    Az USE az Enter (ha valaki nemtudná)nekem félmagyarban van meg. A báros faszi csak a lányáról tud dumálni akot elraboltak és a Fura Angyalok nevű körzetben őrzik a csúnyabácsik (Night Club), vigyázni!
    Beérek a fura anngyalokhoz kezdő vagyok/ előkapom a pisztolyt - na leszedni azt a faszt - hoppá hol vagytok ti vasz laser-es zsaruk ( a kurva anyatokat..) jön a shootgun-os a pisztolyos csávóval - véletlenül eltaláltam azt a kurva izompacsirtat ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ üldöznek /esélyem sincs/ visza a Fáradt Fegyverek kocsmájába ott majd leiszom magam - menj már a kapu elől te rohadt shootgun-os! /kilőttek/


    Én csak leírtam hogy jár az aki nem ismeri a pályát és nem tud egymaga menni, és azt hogy, hogy jártam EZ NEM QUAKE! Itt nem szabd fegyvereket venni hanem megvárni amíg egy bunkós a Fáradt Fegyverekben leszedi a társaidat és elvenni a hullától a páncélt meg a fegyvert....
    nem árt elolvasni a használati utasítást, ha meg demo nos, én az America's Armyt angolul játszom és eléggé értem a feladatokat, ugyhogy ne mondja senki, hogy könnyen beszélek mert csak a szinkron angol....