Élet egy másik dimenzióban
-
smity 8D #352 "Milyen érzés hallgatni a kedvenc zenédet? Le tudod írni? :) "
áérzem ahogy a srác jáccik a dobszerkón, érzem a véremben az ütemet ahogy egyre hagosodik egyre nagyobb energia szabadul fel az egész szervezetemben és a végén ott tartok hogy üvöltöm a dallamott és a földön vergődve püvölöm a padlót teljes extázisban. nagyon jó érzés.
( de ezzel nem mentünk többre) :DDDD
"hogy füghet össze a tudatszintek váltása a fizikai, biológiai állapotunkal?
"
én úgy halottam ,hogy meditáció sirán az ember tudatszintek között ugrál. 6 szint: a tudat 7. szint: szimbólumok melyek érzéseket váltanak ki az emberből, de mivel az érzéseket nem lehet leírni és értelmezi ezért a szimbólumok azok amik középutat adnak , és segítik az érzések események belimivoltát megtalálnunk. 8. szint: az érzések 9 szint: ÉN , az univerzum egyebek
és az hogy én ezek közt " járkálok+ hogy befolyásolhatja a bioloógiai, fizikai állapotomat? azt hogy én nem leszek álmos, és energikus. ( vagy is nem én ahnem az user aki írta)