WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • darkmore
    #39992
    Gyorsan leírom az én személyes véleményemet.
    Eddig volt 1db 1000-es és kb. 3db 2000-es PSP-ém.
    Szerintem a slim 2000-es széria a nyerő főleg akkor, ha szeretnél rajta homebrew-kat és emulátorokat is futtatni, sokkal könnyebb volt nekem mindent megoldani, mint a régebbi FAT gépen. Okosítani persze már lehet minden típust. A FAT egyértelműen nehezebb, de nem mondanám, hogy strapabíróbb, ha UMD lemezeket tervezel használni, akkor jobb a FAT, mert masszívabb az a lemezlejátszója és van neki normális kis tálca, amire tudod rakni a lemezt. Valamint a FAT eredeti aksija talán 10% több krafftal rendelkezik, mint a Slim.

    PSP 3000 szériát ne vegyél, mert néha becsíkoz a képernyője (ellenben iszonyatosan szép színek vannak rajta!)

    PSP Go-t, ne vegyél mert hosszabb játéknál le fog törni az analóg karról az ujjad, annyira kényelmetlen helyen van.

    PSP Street-et ne vegyél, mert mono külső hangja van, wifi azért néha nem rossz (gmailt olvasgatni pl.) és nagyon olcsó műanyag a borítója.

    Amit tudok még ajánlani, hogy ha sokat tervezel rajta játszani, akkor vegyél hozzá egy markolatot, amitől olyan formája lesz mint egy PS3 kontrollernek, ezekben van plusz aksi is, tehát tovább is fogja bírni.