asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • R9
    #325
    Adriano Shevara szavaz
    Nov. 19. 12:13 -Milano- Publio Elio Adriano római császár volt 117-138-ig. Adriano Leite Ribeiro pedig az Inter császára, ha jobban tetszik Imperatoreja. A brazil fenomén Rio de Janeiroból érkezett és az első feltűnést 2001 augusztusában keltette mikor a Bernabeuban egy óriási szabadrúgásgólt akasztott be a Real Madridnak. A római császárral ellentétben a mi Adrianonk szerény, visszafogott és inkább egy Milan játékost koronázna meg idén. Az alábbi interjú a mai La Gazzetta dello Sportban található.
    -Adriano, kié legyen az Aranylabda?
    ”Szerintem Shevchenko érdemli meg. Ő volt a legjobb idén.”

    -Miben volt ő jobb mint Adriano vagy Ronaldinho?”
    ”Én még fiatal vagyok. Van még időm, nekem már az is elég hogy a legjobbak között említenek.”
    -Pelé azt mondta hogy Adriano nem fenomén…
    ”Igen olvastam én is. Talán azért mondja ezt mert még soha nem látott játszani. Mi brazil játékosok róla mindig nagy tisztelettel beszélünk hiszen a legnagyobb játékos volt. Viszont ő folymatosan attól retteg hogy valaki egyszer átveszi a helyét. Iszonyatosan féltékeny…”

    -Ő volt a Király, ön pedig a Császár.
    ”Én csak azt tudom hogy nagy játékos szeretnék lenni, és ezért mindent meg is teszek.”

    -Mi lesz ha Ronaldinho a Milanba igazol?
    ”Szerintem ez kizárt. Vagy marad a Barcába vagy az Interbe jön. Remélem egyszer még fogunk együtt játszani hárman Ronaldoval mint a Bolívia elleni 3-1-es meccsen. A vb már nincs olyan messze…”

    -És ha Ronie visszatérne az Interbe?
    ”Egy igazi ünnep lenne Morattinak és a szurkolóknak akik igenis szeretik őt. De most nélküle kell nyerjünk, mivel mi most is jó csapat vagyunk Ronaldo nélkül is. Hogyha pedig már nyertünk valamit akkor jöhet Fenomeno is!

    -A császárok általában nem sokat pihentek. Ön sem sokat állt meg a legutóbbi két évben…
    ”A fáradság csak mentális dolog szerintem. Hogyha jól érzem magamat akkor sohasem érzem.”

    -De most mi a helyzet? Ön nem akar kimaradni vagy pedig Mancini akarja mindig játszatni?
    ”Nem akarok soha kimaradni a csapatból.”

    -Adriano, nagyon szeret ajándékozni másoknak…
    ”Adok, mivel Istentől rengeteget kaptam. A Valencia elleni kiállítás után azonnal bocsánatot kértem a hibámért, még mielőtt zuhanyozni mentem volna.”

    -Mit gondol Cannavaroról, ha megy el most előrébb tartana a csapat?
    ”Örülök hogy jól mennek Fabio dolgai, egy nagyszerű játékos és remek ember. Tényleg boldog vagyok hogy most sikeres.”

    -A császárok vadásznak, úgy hallottam remek vadász lenne önből…
    ”Egyszer voltam vadászni Rioban a nagybátyámmal aki rendőr. De nem nekem való, én inkább a lábammal szeretek lövöldözni.”

    -A császárok mindent tudnak, azt is mondják hogy remek a memóriája. Ki volt az első tanára az iskolában?
    ”Fernando. Egy idős tanító, aki mindig kizavart az óráról mert állandóan nevettem.”

    -Minden gól után az ég felé tartja az ujjait, miért?
    ”A nagyapámnak Luisnak köszönöm meg mindig hogy a szerencsét mellém állítja.”

    -A császárok szeretik a művészetet és szeretik a zenét is. Mik a kedvencei?
    ”Hip-Hopot hallgatok mindig. Ki a legjobb? Snoop Dogge…”

    -Az ünnepeket a császárok méltóképpen szokták megüllni, például az arénában…
    ”Február 17-én voltam 22 éves és az egész családom hivatalos volt az eseményre. Én fizettem a repjegyeket és minden költséget mindenkinek. Tizennyolcan voltuk a lakásomban, hát kicsit költséges mulatság volt. De a legemlékezetesebb ünnep amire emlékszem.”