• Spardas
    #3477
    Üdv mindenkinek.
    A CNCBase.hu oldal szerkesztője voltam és készítője Józsa István Theozi László társaságában.
    A C&C 2013 Free verziójára fel buzdulva láttunk neki a munkának bízva abban, hogy a játék sikere majd verseny lehetőségeket szül és szerettük volna az itthoni frontot képviselni.
    Sajnos a EA 2014-ben el kaszálta a játékot és így minden belevetett munkánkat is.

    Most ebben az évben a Sega bejelentette a Relic által fejlesztet nagy sikerű sorozat új részét a Dawn Of War 3-mat amihez maga a Sega is nagy reményeket fűz Esport téren is.
    Az ötletem a következő. Szeretnék újfent belevágni videók és tutoriálok készítésébe és versenyszervezésbe, stb...
    De jó lenne közösen dolgozni másokkal akik szintén nagy reményeket fűznének a játékhoz és látják benne a potenciát.
    Így hát tettes társakat keresek akikkel együtt bele lehetne vágni az itthoni szervezkedésbe.

    Amiket tudok vállalni abban az esetben ha lennénk páran.
    -Webkészítés/Design.
    -Videó és kommentár készítés.
    -Tutoriálok.
    -Versenyszervezés/kommentálás.
    Persze ezt mind úgy ahogy időm engedi ezért is lenne jó egy csapat, hogy folyamatos legyen munka.
    pl:. SC2 Core / SC2hungary

    Ha volna akit érdekelne a dolog akkor írjon nekem privátban és meg beszélnénk a többit és lehetne tervezni.
    A többi meg majd alakul magától.

    Utoljára szerkesztette: Spardas, 2016.09.16. 11:02:19