Kinek volt már? Mitől lehet?
  • ddomi87
    #159
    ide még nem írtam soha:remélem nem baj ha beírom ide....
    tegnapi álom nagyon érdekes volt:
    a saját utcánkaban álltam és leparkolt mellénk egy furgon amiből kiszállt három fiatal csajszi-hölgy:egy szőke, egy fekete hajú...a harmadikra nem emlékszem...
    mindhárom csaj normálisan öltözve volt(farmer,poló,edzőcipő mittomén)és a kezükbe fogtak egy pohár vizet...
    minden csaj elindult különböző irányba..én csak álltam és lestem....
    a fekete hajú el ment mellettem, a szőke odaállt elém és odaadta pohár vizet(lehet h nem víz volt:áttláccó volt-lehet vodka,pálesz).miután odaddta azt mondta:" a halál kegyetlen".aztán pucérra vetközött:D(érdekes...amugy jó nő volt:D)és elsétált...
    aztán visszafelé jött a fekete hajú csaj -aki elment mellettem- és oda akarta adni az ő poharát is, de mondtam h én már kaptam egyet...valamiért mégis meggondoltam magam és elfogatam a poharat erre azt mondta ez a csaj h:"a halál pontos".szintén pucérra ő is.aztán mögém lépett, a jobb kezével átkarolta a mellkasom(kurva erős volt,de megsem próbáltam kiszabadulni)...és egy ollóval elvágta a torkom....
    fullra éreztem ahogy végigszántja a penge a nyakam-nem jó érzés bazzeg...térdre estem és tuttam h meghalok...aztán felébredtem....
    nem volt rémálom de kurva elgondolkodtató he....


    bocsesz ha rossz topicba írtam de nem nagyon találtam semmi ien jellegű témát csak itt...
    amugy egy üde és vidám srác vagyok és nem álmodok ien betegeket....
    vélemények?