Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • antijedi
    #124
    te kezdtél el találgatni kinek miylevan én nem tudom, de mondom legrosszab eset ha valakinek oylan cdiroja van csak ami nem ir 4szeresen, az is kiirja iso-t cd-re és majd mountol...
    azt meg megmondtam kurvára nem érdekel ki mit warezol, leszarom magasról, amig jobban müködik addig az a jobb, hiába bármiylen nagy kihivás a crack megirása ha fele anyit nem ér mint amit egy más által megirt programmal le clonecdznek...
    ez oylan stilusu beszoilás hogy nem veszek téglát a házhoz mert túl könnyü megcsinálni a gyárban én inkább sárból tapasztom a házamat...
    beszélni meg veled nem lehet normálisan , elmondtam hogy LEHET emulálni őket, semán megy nekem is és mindenkinek ismeretségi körömben..., jah hogy szar emulálot hazsnálsz és/vagy béna vagy hozz? hát ez magánügy de nagyon...
    az meg hogy nem lehet megirni 4x-esen egy dolog, crackeset meg patchelni nem lehet normálisan..., erről ennyit...