• Sanzistift
    #7098
    Mindenkinek, aki sír a crack miatt!!!
    Én most vettem meg.
    Futár hozta, megbeszélt időpontra, 3480 Ft volt mindenestől.
    A múlt hétre akarta hozni, de simán megbeszéltünk 1 héttel későbbi időpontot.
    Mivel már fél éve szopok a crackelt verzióval, és ennek ellenére nem működik nálam, sőt egyszer a "crack" úgy szétbaszta az XP-m, hogy csak a format c: segített, így kibaszottul elegem lett.
    A sok szarakodásból, az isten tudja mennyire megbízható crackekből, és az egész felhajtásból.
    Akinek nem ér meg a játék 2500Ft+990Ft szállítási költséget, az menjen az anyjába! - már ne is haragudjon meg érte senki.

    Tele van a faszom az olyan lúzerekkel, akiknek az idióta hozzászólásait kell végiglapoznom, mert nem megy náluk a crack.
    EZZEL VAN TELE A FÓRUM JAVA!!!!!
    Ha tényleg értékes információra van szükségem, akkor egy csomó plusz időt kell elbasznom a valódi információ megkeresésére.

    Elvileg ez a fórum arról szól, hogy ha valaki megakad, akkor segítsünk egymásnak,és megdumáljuk a tapasztalatokat.
    Nem arról, hogy hogyan kéne feltörni.

    Nekem is vannak tört játékaim, és anyagilag sem állok fényesen.
    De, ha valaki nem képes pár ezer forintot áldozni a kedvenc játékáért, arról megvan a véleményem.
    Pláne, ha az illető nem 2 éves konfiggal nyomul, mint én, hanem a legjobb vas van a keze alatt.
    Szóval az ilyeneket nem értem meg.

    És aki úgy érzi, hogy személy szerint megsértettem, az gondolkozzon el.
    Ne hozzon szégyent a magyar VALÓDI játékostársadalomra.

    Ennyi.