Big Game Hunter 2004
  • CS@
    #13
    Minden csak a saját véleményem !

    Cabela's GrandSlam Hunting: 2004 Trophies : Bár ezt már letöröltem ,de amik emlékeimben megmaradtak :
    -Nem túl szép a látvány(a víz egyenesen ronda) és nagyon hiányoznak a terepviszonyok szinte nulla a domborzat a pályákon.
    -Ha a vízbe netán belementem valamelyik járgánnyal akkor ugyan úgy ment alatta is ,de kijönni már nem tudtam belőle.
    -Egyetlen állattal sem sikerült elérnem semmilyen körülmények között azt ,hogy megtámadjon viszont bármilyen állatot le tudtam futni ami elég furcsa.
    -Kellemetlen a pálya szélének a megoldása ,egyszerűen nem mehetsz tovább és punktum.
    Azért legyen valami pozitívum is : le lehet lőni a vadőrt (igaz ,hogy hazazavarnak érte).

    Hunting Unlimited 2 demó :
    -Maxra húzva nem néz ki rosszul(olyan nagyon jól se).
    -Borzalmasan egysíkú az az egy pálya ami játszható ,egyszerűen semmi nincs rajta a fákon kívül.
    -Pálya széle borzasztóan kiábrándító itt is.
    -Egyetlen állatot sem találtam(valószínűleg én voltam béna) kivéve valami kacsacsőrű emlős szerű bénaságot az igaz ,hogy olyan sokat nem is kerestem mert annyira nem is ragadott meg.
    Ha kijön a full talán még megnézem ,de ha szereted a műfajt ezt javaslom ,hogy nézd meg a demó úgyis csak 60Mb körül van.