Magyar film és mese gyártás
  • CSOCSO
    #10
    pénz pénz oké vágom...de biztos hogy olcsobb sokkal mint egy film...szvsz annyi pénzből mint amiből egy jo kis magyar film születik (csocso) abol már egy nagyon komoly mesét is lehetne csinálni ami talán híresebb is lehetne, amire büszke lehetne a magyar nép...

    bár arra is kiváncsi lennék hogy egyáltalán van-e olyan csapat akik tudnak manapság rajzolni és nem magyar mr bean film minőségre gondolok, hanem valami komolyabbra, nem hozok fel régi meséket hisz a maiakhoz kevesek egy kissé, bár a macskafogo egész jo lenne máég ma is:) sajátos kis hungary film lenne.. de még kiváncsibb lennék hogy kik tudnának egy komoly zenét megkomponálni...persze korusra gondolok, legalábbis ha lenne beleszolhatnékom a legszebb vagy legdrámaibb helyzetbe ugyis valami nagyon lassu finom dallamos vagy korusos zenét tennék be..erre a legjobb példa megint a ghost in the shell film végén mikor a csaj széttörik a tankon leesik majd a tank szétroppantja majdnem a csaj fejét..hát az az zene ami alatta volt valami fergeteges.. a szívem összeszorúlt...nem mondom hogy pont ilyen legyen de hasonlo..lehet rá mondani hogy másolgatunk, de vazz nem is illene oda sem techno sem punk,sem rap, sem más szám...mondhatnék hans zimmer zenéket is.. azok is nagyon szép zenék!(szikla. gladiator, mgs játék zenéje)

    arrais tök kivácnsi lennék hogy ha van egy kész elképzelésem, forgatókönyvem vagy legalább vázlatok akkor azzal mit tudok kezdeni? kinek adhatnám aki megnézze hátha valami fergetegest csináltam...akármi...mondjuk nincs kész 5letem...erre sajnos kevés az agyam:(((((((de nagyon szeretnék egy magyar "anime" filmet ami a jövöbeli magyarországon látszik.. akár ez lehet a virágzo szép magyarország ahol felismerni minden futurisztikus építmáényt vagy akár egy nagyon zord romos magyarországot ahol már kevés élet van de felsimerni a romos de futurisztikus építmáényeket..stb...belegondolni is rosz:((((( tényleg tiszta szar hogy nicns ilyenmagyar film..esküszöm olyan érzésem van mintha alegjobb mesefilmet nem csinálnák meg amit várok:( tiszta szar, de jo beszélgetni rola:)))))))))))

    miért kell másolni az amcsikat? bvagy japcsikat?? nem kell...sajnos nem vagyok az a korosztály aki full vágja ki találta ki a macskafogot..ső azt se tudom hogy annak kiagyaloi élnek e még vagy tudnnak e kiagyalni ma is valamit...

    az bitos hogy inkább egy anime stilusu filmet szeretnék láti mint valami dizni film féleséget..persze jöhetnének mind akettőből évente 1-2..több nem is kéne mert akkor azok már tuti gagyi elsietett igénytelen munkák lennének...
    leginkább azért nem dizni..mert abban nincsenek robotok, futurisztikus fegyverek járgányok.. és dizni filmekben nincsenek merész dolgok ( pl robotkurvák vagy gyilkosság, nem kicsit brutális, vagy éppen olyan elgondolkodtato történet amit egy 20on évest is elgondolkodtat....
    ha film akkor legyen ilyen film..persze jöhetnének tőlem amcsi dizni egész családos kis filmek is...


    mindegy..ennyi..irjunk és beszélgessünk sokat..hátha észrevesz valakit és a végénmég csinálnakegy mesét és tánmég meg is kérdezik a véleményem:) HEH Szép kis álom.. mindjárt fexem is le aludni.


    :((((((((