Saját öngyilkossági gondolatok, közeli rokonok, barátok halála, beszéljünk róla
  • hitét vesztett
    #646
    Ejzen!Nem tudok mást mondani.
    1.Örülj hogy van barátnőd,sok embernek senkije sincs,lehet még családja meg barátja se
    2.Fiatal vagy még azon rágódni,hogy nem vagytok eleget együtt,bár így olvasva kevésnek tűnik,de mégis amennyit én vagyok együtt a nagy büdös semmivel lehet cserélnék a te "rossz soroddal",vannak akik meg az enyémmel is,nem jó ilyet mondani de ha belegondolsz...
    3.A valentin nap elsősorban csak üzlet,másodsorban annak az ünnepe hogy van valakid,megbecsülöd,megbecsül és szeretitek egymást,ha már ennyi megvan össze teheted a két kezed
    4.Mérlegeld mennyi értelme van világgá menni vagy bármi más hülyeséget tenni...Könnyű ilyet mondani,vagy eljátszani a gondolattal,de ha érveket sorakoztatsz egyik illetve másik oldalra,mi lesz az okozott kár illetve az elért végeredmény lehet ráfizetéses cselekedet lenne,azaz nem éri meg,ráadásul ennyire fiatalon???Még annyi minden várhat rád,lehet a nagy büdös semmi,de lehet hogy egy kisebb számba menő csoda,fontos hogy tudj reálisan gondolkodni,ok-okozati összefüggéseket keresni,és rá jösz,mi butaság és mi nem,és talán a problémád megoldását is megleled
    5.Lehet hogy baromság amit leírtam,és nem is kell elhinni vagy megfogadni,de ha már elolvastad megérte,mert emberről lévén szó elgondolkozol azon ami olvastál,jobb esetben,és bízom benne hogy te egy "jobb eset" vagy