Spy Hunter
  • fearfan
    #15
    Én végigtoltam PC-n és a következő a véleményem:
    Az alapszituációval semmi gond sincsen,hiszen az első részben is bejött ez az autóval lövöldözünk,robbantunk stílus.A gond ott kezdődik,hogy kevés ilyen autós rész van benne,ami engem irritált.Ehelyett teleraktál borzalmas TPS részekkel,amik rövid időn belűl eléggé fárasztóak és unalmasak,ráadásul az irányítás is pocsék(még gombkiosztás sincs róla).
    megint alig van benne mentés és az ellenségeknél alig van egységes fegyver,mert mindegyiknél más-más típus van.A célzás is szörnyű az MI-ről nem is beszélve.Bugos technikai malőrökkel van tele és az optimalizálás is csapnivalóan rossz lett (23 FPS volt a maximum akármilyen körűlmény között,még hogyha mindent levettem a béka feneke alá.)A járművek irányítása egy fokkal jobb lett azért.12 küldetés van benne,ami az elején baromira hosszúak,utána hírtelen egyre rövidebbek a missziók.Az a 6-8 óra játékidő bőségesen elég szerintem.
    Ha budget kategóriába fogják adni,akkor megérhet egy próbát,de különben szerintem messziről kerülni kell,mert az ember csak fölhúzza magát rajta és ezért kár.