• Zero001
    #13540
    A metró az vasút a föld alatt... :P

    Az a gond, hogy már nagyon régen játszottam vele, és legutóbb "csalással". A Rush Hour kiegben felajánl a játék mindenféle küldetéseket, amik relatíve hihetetlen mennyiségű pénzt hoznak. Ezért építettem a játék elején a térkép sarkában egy apró városkát ahol van mindenféle hülyeség, ami a küldetéseket adja, pl kórház, rendőrség, tűzoltóság, kis reptér, anyámkínja, és a játék első néhány évét a küldetésekből tőkésítéssel kezdtem.
    Aztán a "végtelen" pénzből építettem egy nagyvárost.

    Egyébként az rémlik, hogy jó körülményeket kell teremteni a lakóknak először (kis szennyezés, jó közbiztonság, egészségügy, oktatás, ilyesmi), akkor elkezdenek betelepülni. Ha már itt vannak, akkor kell nekik munka, először ipar, aztán ha már nagy a város és van kapcsolata kifelé (kikötő, reptér), akkor kereskedelem. Úgy rémlik, soha nem volt gond azzal, hogy nem akartak beköltözni, mindig csak annyi volt a probléma hogy túl lassan jött a pénz és sokat kellett malmozni, nem tudtam olyan ütemben terjeszkedni, ahogy szerettem volna. Ezért álltam neki harmadszorra "csalással".