Codename: Panzers - Phase One
  • KON
    #2789
    Sziasztok

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, a Német oldallal játszom, és a matildás küldetésnél járok de sehogy sem akar sikerülni. Egyszerűen elfogynak az egységeim többszöri próbálkozásra eljutottam addig, hogy pusztítsam el a malomnál gyülekező erőket, oké, megmaradt egységeimmel és 3 zsákmányolt 75mm-es páncéltörő löveggel elindultam nagy nehezen kiszedtem a matildákat (maradt 1 lövegem és minimális gyalogság, az is tank legénység). Erre már a teherautóit szedegetem, mire megjelenik egy csapatszállító és egy matilda. Na itt volt az a pont, hogy kiléptem a játékból, mielőtt még kárt teszek valamiben . Próbálkoztam azzal, hogy a konvojt előre kihelyezett ütegekkel védem, azzal is, hogy dinamikusan tehát ahol jönnek odamegyek, a kettő kombinációjával is de egyszerűen nem marad elég egységem. A 88-asok amiket adnak erősítésnek pedig alig érnek valamit, pedig a matildákat elvileg már első max második lövésre ki kellene tudniuk szedni. Úgyhogy ha valakinek van ötlete kérem szépen segítsen.

    A másik, hogy tud e valaki valamilyen editor programot a skirmishez, mert jó lenne ha az ellenfél seregét is lehetne állítani nem csak a sajátomat.Köszi