Ja
  • 2XP
    #8
    Én már az elejétől utálom a matávot (matavnet, axelero, vagy most hogy hívják). 2 évvel ezelőtt kedvezményes isdn 12500ért + 150 Ftos kedvezmény 18 után. Bemegyek, megkérdezem, hogy cégeknek is van-e ilyen, mire a csávó: "öööööö, hát persze! De itt van bővebb információ" És a kezembe nyom egy halom reklámanyagot. Mivel ez volt (és jelenleg is ez) az egyetlen internetelérési mód, azt gondoltuk jó lesz ez. Kb 1,5 hónap múl 'már' ment is a net. 18 után órákat ültem a gép előtt, mindenfélét töltögettem le, mire megjött a számla: 44e. Majd' hanyatt vágtam magam. Írtam a levelet a matavnak, hogy mé van ez, mire megmondták, hogy cégeknek nincs 150es kedvezmény. Na ekkor közel álltunk a perhez, de az sok pénz és úgyis a matav nyert volna (aláírtam a szerződést). Szóval 2 éve havi 14e az előfizetési díj (most fel is emelték még 2e-rel), cégeknek ez is több, de ezt is 'elfelejtették' említeni + még a telefon + az internet, így kb havi 20e jön ki. Na ennyi az én tapasztalatom a matavról. Ha lehet, soha többet nem kell, de az adsl-t is csak ők csinálják (meg a vivendi, de az még messzebb van). Szóval egy darabig nem lesz internet :((((((((((((((