MIlyen prigival tudok particionálni xp alatt?
  • forever68
    #21
    Na sikerült a nagy vinyót újraegyesítenem,nagyon jó sikerült. A következő lépés az a meghajtó lesz amin a "C" is van. Az ágyu és veréb este azért nem forog fennt mert már több mint 1 éve nem volt újrarakva a gépem, és mielőtt elkezdtem szórakozni a particióval kiírtam mindent a gépről dvd-re. A "C"-n lévő szabad helyet azért nem akarom macerálni mert az nem csak azok miatt az okok miatt fogyatkozik amit felsoroltál, hanem attól is hogy milyen programokat használsz, én pl. a style xp használata után vettem észre hogy hiába telepítettem a progit az "E"-re ő attól még a használandó stílusokat bemásolja háttérképpel és mindennel eggyütt a "C"-re és azt egyesével kiszedegetni elég macerás. Adatokat kiírás után meghagytam a particiókon direkt azért hogy tesztelni tudjam a PM-et.A célom tulajdonképpen megtanulni és megismerni ezt a programot és lehetőségeit.
    Na most következne egy kérdés:) : Tehát ha a "C"-t akarom nővelni ahhoz előzőleg a másik kettőt kell megszüntetnem vagy átméreteznem, a kérdés a következő:Nekem a programok a 20 gigás "E"-re vannak telepítve, hogy kéne megoldani hogy a "C"-t úgy növeljem hogy a programok amik az "E"-n vannak utána is működjenek, talán az "E"-n lévő adatot írjam ki vagy abból csináljak image kép fájlt vagy mi lenne a megoldása? Végülis ha sikerül el tudom mondani neked is a tapasztalataim és ebből csak mindketten tanulunk, hátha egyszer Te is nővelni szeretnéd a "C"-d méretét köszi az eddigi jótanácsokat!