Fogyás / Hízás
  • Jamirofan89
    #277
    Látom ide sem írnak sűrün... Azért megosztok veletek valamit.Fogyni kardioval lehet.Mi az a kardio? Tempós gyaloglás,futás,úszás,biciklizés,ugrókötelezés... Amikor meg tudod mondani milyen gyorsan ver a szíved,mert már a fejedben érzed.Mindenkinek meg van szabva,hogy x-től y számú pulzusszámmal kell végezni a gyakorlatot.Ez az életkortól függ.De úgy nagy átlagba 130-140 között kellene lennie ha jól tudom.Ezt legalább fél- ,maximum 3/4 órán át kell tartani,vagyis edzeni.Azok akik feladnák,4 hét kardiozás után kell vizslatni magunkat a tükör előtte és több mint valózsínű,hogy az eredmény szemmel látható lesz.Én egy héten szinte minden egyes nap elmegyek biciklizni fél órára,de azt amit én végzek túlsúlyos ember számára lehetetlen,először a sétával kell kezdeni.Hegynek felfelé tekerek és amikor nem bírom,tolom a biciklit.Kegyetlen.Több mint egy hete csinálom és energikusabb lettem,nem vagyok olyan fáradt és minden egyes alkalommal jobban bírom.Ergo fejlődtem.Ez hihetetlen kitartást adott nekem.A cél: eltűntetni a felesleget a hasamról.És a cél érdekében mindent!De van itt valami,ami a fogyókúrázó és fogyni akarók mumusa.Ez pedig a táplálkozás! Chips,csoki.A nap bármelyik időszakában...
    Sikerült átszoknom normálisabb ételekre.Reggeli szokás szerint gabonapely,de a 3% zsírtartalmú tej (ami igazából 35% csak dobozra mást írnak) mellőzésével.Délelőtt téliszalámis kifli egy szelet paprikával,délután is ugyanez.Vacsorának sült hús (nagyon picitt sózott) paradicsom és paprika szeletekkel.Őszintén ez így sült krumpli vagy rízs nélkül nem valami laktató és olyankor veszek elő a hűtőből egy túró rudit.Oké szóval ez lenne a napi adag.De mit tegyen olyan,aki nem tud éjfél előtt lefeküdni,mint például én? Nem lehet csak üres hassal lefeküdni,mert úgy csak forgolódik az ember! Szóval a napi étkezésem amit leírtam és az edzés kárba vész ilyen hülyeség miatt!Lefekvés előtt úgy leesik a vércukor szintem ahogy csak kell.Csoki csoki és csoki.Vagy bármit amit találok és finom azt el is fogyasztom.Pár-perc alatt kárba vész az egész napom és nem tudom mi tévő legyek.Ebben jó lenne a segítség...
    Viszont folytatni fogóm a nappali étrendet,felkűzdöm magam a hegy tetejére és augusztus végén jelentkezni fogok,hogy mire jutottam.
    Mindenkinek elszántságot,kitartást és sikeres változást kívánok!