bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • LSSAHPAUL
    #108897
    A szkott, a pap és a paraszt: írta Paul, megtörtént esemény:
    Ma (éjfél körül lett vége szal már ma) játszottunk én, Witti, meg egy idegen 3 hardest gép ellen, engem a játék elején megfelezett a gép, a lényeg hogy a 3.ik srác jött segíteni visszafoglalni a területem, és kb 10x kért segítséget, mire megküldtem, agyérgörcsök közepette: egy scott-ot, egy papot, és egy parasztot. ??? u are noob, or its a joke? stb kérdések, higgadt maradtam, nem dőltem be a provokációnak, szal nem írtam semmit. Hát nagyot harcolt a gyerek, vissza is vette a területem, de közben az ő védelmi vonalát áttörték, és a teljes megsemmisülés kb 3 percre volt, persze azonnal segítséget kért, és én azonnal küldtem 7 db parasztot, amiket csak oda küldtem szal nem építettek semmit, nem gyártottak csak ott voltak. Witti ment a srácnak segíteni, és végig kérdezett ts-en hogy mikor jön a felmentő hadseregem, én meg bíztattam nemsokára. Persze nem volt semmi, és gyártás alatt se, mert észre vettem 3 vaddisznót (kb 1órája mindenki imperial age-ben van) Witti területén, és szépen felkészülve, kb 15 paraszttal oda mentem és komótosan elkezdtem levágni őket, csak a baj az volt hogy Witti észrevette :D, akkor már nem bírtam visítás nélkül röhögni (eddig kibírtam, bár a könnyem kicsordult párszor), mert elkezdett a térképre kattingatni hogy az idegen lássa meg mit csinálok :D én meg könyörögtem hogy ne mert ki fog lépni :D, de szerencsére valszeg annyi dolga volt hogy nem volt ideje odanézni. Nem tudom hányszor írta be az idegen hogy useless noobs :D, a végén megnyertük, a meccs után mind a ketten sírtunk a röhögéstől, én most is míg írom ezt.