bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • s1lkforrent
    #108849
    Így van.
    - 12 év aprózás után van 3 teljes visszajelzésem az új felületen. Mocskos scammer vagyok-e? A srácnak 8 éves a Prohardver fórumos fiókja; vagy _nagyon_ előrelátó csaló, vagy csak időnként aprózó kocaolvasó.
    -Tőlem vehet DDR4-eset is, csak abba nem megy bele az olcsó Haswell proci.
    -Azt, korrekt budget lap. Tudom hogy Nehalem óta nem ember akinek 50000 forint alatti lapja van, pláne mocskos Meizu, izé Asrock, de teszkógazdaságos tuningra épp elég lehet. Természetesen a véleményem nem isteni igazság, biztos akad aki épp nem MSI-vel vagy Gigabyte-al hanem Asrock-al szopta meg, sőt, boltosként lehet akár infód arról hogy sokan viszik vissza, vagy tuningosként háromból öt Z97 Extreme 100MHz pluszt nem bír ki, objektív infókat szívesen várok.
    -IGP fetisiszták a lapban i7-5775C Broadwell-re is cserélhetnek.

    Az én fő gondom az, hogy egy 40000-es lap, meg 68000 forintos processzor, az 3 hónap alatt is 110000 lesz 70000 helyett, de legalább addig játszani sem fog, mert prociba ágyazott IGP-n(leszámítva a legerősebb AMD APU-kat amik prociban szemetek, meg talán a linkelt méreg drága asztali Broadwellt) még a BF3 sem fut rendesen, nem a BF1.
    Amit ide dobok csak sacc/kb ajánlás, nem kell szentírásként venni, de kb ilyesmit ki lehet hozni aprós sufnituningból kulák prebuilt helyett. Ha jobban esik a tiszta áfás bolti az sem gond, már hogyne lenne jobb friss új hardvereket hazacipelni a kutyaszája helyett. Csak ott vagy többet fizet az ember, vagy a teljesítményt áldozza be de erősen.
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2016.10.05. 19:21:35