Ps2 emulátor
  • Anubys
    #316
    "ÉS ha megnézzük hogy 2 honap alatt mennyit fejlödött akkor gondoljunk csak bele milesz 4 honap mulva?Szerintem akkorra sajnálni fogod hogy vettél ps2 őt .:D"


    Két hónapja fejlesztik? Én úgy tudom, hogy azóta, mióta kijött a ps2, ami ami nem 2 hónap, de nem is 2 év, hanem vagy 5... Szóval mennyit fejlődött? A másik, hogy van egy határ, amit ki tudsz izzadni a processzorodból, tudom, te még fiatal vagy, biztos nem emlékszel a régi gépekre, amikor nem azért kellett fejleszteni, mert a grafkártyám nem tudta a pixelshader 3.0-t, hanem mert egy év volt, mire a Doom-ban (szigorúan az első részben :) oldalrafordultam. Ezt símán el lehet érni az emulátorokkal, azok is a CPU-t használják egy teljesen más architektúra emulálására, és igencsak a jelenlegi gépek határát súrolják azzal is, amit eddig csináltak, szerintem jó ideig nem lesz látványos fejlődés, max ha átírják high level emulation-re az egészet, de ahhoz meg szinte az egész cuccot újra kelllene írni, és nem lenne teljesen hibátlán az emuláció valszeg...