19
Help kéne...
  • Viking
    #1
    Nah kene nekem egy kis segitseg... Ott tartok, hogy a Sage-tol kapott targyal be kene jutni Dead Sea-be, de egy kobor masemune elallja az utat... Kaptam radiustol egy Garai's Keepsake nevu cuccot, amivel Isle of the Damned-en at tudok jutni a tukrokon... De ott van 1 hely, ahova egyszeruen nem birok feljutni! Csak korbe-korbe megyek! Pls help, hogy kell arra tovabbmenni?
  • Viking
    #3
    THX Joebacsi, ez lett volna az utolso, amire gondolok... :))) Megegyszer THX!
  • Aquli
    #4
    Azt mondjak nagoyn jo jatek a Chrono Cross, en Triggerrel jatszottam egy hetig, de az eszmeletlen szuper volt, nalam top5 listan fenn van.
  • Viking
    #5
    En is, csak sajna a Triggert felbeszakitotta a Cross nalam... :)))))
  • Viking
    #7
    Gepen, emulatorral, es en direct connecten szereztem meg...
  • KaGe
    #9
    HI mindenki!

    Sürgösen segítségre lenne szükségem!
    Hogy a csudába lehet eljutni ahhoz az átokverte Green Dragonhoz? Előre is köszi a választ!!!!!!!!!
  • Viking
    #10
    Nezz at programok beszerzese/direct connect forumra...
  • Viking
    #11
    2 szo: Hydra Marsh
  • KaGe
    #12
    Kösszz, addig én is eljuttam. Sőt megvan a bogár is, de mindig megtámad... Szerintem ezt nem kéne neki... Szóval, tudsz valami pontosabbat?
  • Viking
    #13
    Az egyik beeba-tol (vagy mi a gyikom) kapsz egy ancient fruit-et, akkor nem tamad meg... A Wingapede jarat Gaea's Navel-re megerkezett! :)))
  • KaGe
    #14
    Hát ancient fruitem az van...mégis támad a dög...
  • Viking
    #15
    Hmmm... Ha van ancient fruit-ed, es beeba flute-al dalolsz egyet, jonnie kene, es elvinni teged... Ha tamad, akkor meg verd le, hatha azutan elszallit...
  • Kandurex
    #16
    Valaki tud leírást adni erről a játékról? Mer' sehun nem találok, FF -hez van, mint szemét, de ehhez :(, pls, help me, htx!
  • Seth
    #17
    Csak angolt a Gamefaqs-on.
  • Kandurex
    #18
    :((. azé thx
  • dinomano
    #19
    most alltam neki gémnek; X év késéssel ujfent... Square elött megint
    Nahszoval, tetszik egyelöre, bár még csak legelejen vagyok, a kis sarkanyokat hajkuraszom, kell neznem 1 leirast; 2 megvan, a 3. a nagyköves-uteltorlaszolost még nem csinaltam meg(ha kimegyek kepböl; mindig visszateszi alapallapotba a program a követ, a sarkany meg meglog...)