155
...van értelme?
  • mateos
    #1
    Nem t'om ki nyitotta a topicot.De a kérdésre válaszolva , 1átalán nincs értelme.
  • Laalee
    #2
    nincs ugyhogy süllyedjen a forumok feneketlen bugyraba
  • mateos
    #3
    hát ya
  • ipszilon
    #4
    Szerintetek van értelme a Dél-Afrikában tartott konferanciának a rasszizmus megelőzése érdekében? Elérnek ezzel valamit? Változik ettől a világ?
  • ipszilon
    #5
    En nyitottam, csak közben el kellett mennem a géptől és nem volt időm beírni a szöveget!
  • Laalee
    #6
    pont most beszeltuk meg :)

    a topik süllyedjen mert megint nagy utalkozasok lesznek arra meg ottvan a politika resz..
  • ipszilon
    #7
    Látszik, hogy veletek nem lehet értelmesen beszélni!
  • Laalee
    #8
    velünk meg csakcsak de aztan bejön a delutanos müszak jonéhány miepes tagja és lesz itt nemulass :)

    (erre is tuti szepen fognak reagalni).
  • Lteebee
    #9
    Itt a fórumról éppenhogy mi vagyunk azok, akikkel lehet beszélni.

    Történelmi áttekintést nem akarok adni, de volt időszak, amikor elharapódzott itt a politizálás és ezt nem szeretnénk újra.
  • mateos
    #10
    yaya , pontosan mi vagyunk a forumon , akik tudnak értelmesen "beszelgetni" a vilag dolgairol.
  • Lteebee
    #11
    Lehet, hogy hülye vagy, de attól még király vagy.
  • mateos
    #12
    Köszi szépen , te is király vagy.
  • Lteebee
    #13
    Van valakinek hozzáfűznivalója?
  • Efreet
    #14
    van, de nem írom ide, nem akarok veszekedést.
  • mateos
    #15
    NO FAIR
  • Geronimo
    #16
    Na ma' konferencia is?.....ehh, meg se' szolalok....
  • Laalee
    #17
    :)
  • Laalee
    #19
    érmee ittvan! nemfelejtett el minket!
  • Lteebee
    #20
    Mi si szeretjük, csak mi nem félünk az érzelmeinktől!

    :)
  • Coine
    #21
    Igen vagyok, de mondjuk elnézést kérek, mert ma extra szar kedvem van a suli meg más dolgok miatt is, majd jobban leszek :-S
    :-P

    ez mind2őtöknek ment
  • ipszilon
    #22
    hova jársz suliba?
  • Coine
    #23
    oda ahova te nem :-)
  • ipszilon
    #24
    honnét tudod? :-P
  • mateos
    #25
    1szeüen csak 1 dolgot tudok mondani : Karaj
  • ipszilon
    #26
    quoi?? j'ai pas compris!
  • mateos
    #27
    hihi :-)
  • ipszilon
    #28
    allez!!!!!!!! sois sympa, explique-moi!!!!!!!
  • Coine
    #30
    Majd válaszolok a topic témájára máskor, az hoszabb lesz...

  • Marki
    #31
    Ez a fórum a "Gumiszoba"-ba való.Lteebee:Ugye nem vagy náci?
  • Lteebee
    #32
    Asszem én a liberálbolsi kategóriába sorolódok.
    Azok nácik?
  • Lteebee
    #33
    A leghosszabb szerkezet, amit francia nyelv tanulmányaim során elsajátítani nyílt alkalmam:

    -Vous étes fous? Ne vous achetez pas de crocodile!

    (az ékezetek itt-ott rosszul...)
  • MuERTe
    #34
    Én eddig ugy tudtam,hogy a ballibek zsidók:)Legalábbis rám mindíg ezt mondták:)))
  • ipszilon
    #35
    wow!:-)
  • mateos
    #36
    huha , ez már valami :-)
  • Lteebee
    #37
    Ez humor volt az én alacsony intelligenciaszintemen.
  • Lteebee
    #38
    Remélem, most nőttem a szemedben.
  • Lteebee
    #39
    Köszesz.
  • Marki
    #40
    Kire fox szavazni?
    (No miép)
  • Coine
    #41
    Azért figyeljetek, hogy elítélték Izraelt, mint rasszista államot és MIT AD ISTEN, Amerika egybesült állatok & Izrael kivonultak és Eu Unió is fenyegetőzött.

    Azért ez sokat elárul !

    Izrael a világ lerasszistább állama, már nagyon rég óta, ami még a vallásukban is benne van, ami arról szól, hogy ŐK MINDEN MÁS NÉP felett állnak, meg, hogy ők a világ urai, meg naponta 1 zsidó gyereknek kéne születnie stb.

    Milyen furcsa, Finnország elítélte Izraelt nyilatkozatban, ezt itthon is felvetették de rögtön leszavazták és náciztak, hmm, nem furcsa ?

    Szóval a lényeg : kiadtak egy nyilatkozatot amiben elítélik Izraelt erre mindenki felkapta a vizet.
    Hát nemtom, Izrael egy megszálló állam, és rakétával lövi a megszállottakat, nemhiába Izrael a legrasszistább, hajrá elnyomott palesztínok.

    (és gondoljunk bele mi lesz akkor amikor az amicsi nép megunja azt, hogy súlyos MILLIÁRDOK mennek USAából Izraelbe, mert az eddig is tudtuk, hogy USát Izrael irányítja, de a népnek nem fog tecceni ez...)

  • Laci
    #42
    Jó ezt mostmár hiába hangoztatjuk. Aki ezt még mindig nem veszi észre az vagy világotrengető nagy fasz, vagy nem akarja észrevenni, és érdekből titkolja, hogy így van. Ezt már bátran kijelenthetem úgy érzem. Többet nem is érdemes erről értekezni. Politika suxx...