32
  • Kain
    #1
    Néhány év múlva majd 30 GHz-es Intel procik lesznek. Akkor az AMD legfeljebb 20-at tud majd. De hogy a 20 gyorsabb lesz, mint a 30, az biztos. Intel sux, AMD rulez.
  • Coine
    #12
    Emberek, majd akkor teszteljünk hasonló órajelű P4-et és TB-t ha optimalizáltak progikat a P4re és akkor ámulunk majd, és még akkor jön a sebesség különbség is.

    Mostani hír volt, hogy 40 szoftverfejlesztő mutatta be a P4-re optimalizált progiját az IDF-en.

    Meglátjuk mi lesz.

  • Dikkma
    #13
    800-as Duron? Wow. Húha.
    Kain ne nevettess....
  • Mad Guy
    #16
    Egy 3ghz-esen (amd-n) már jól lehetne sacrifice-ozni :)
    Az ut meg túlgyors lenne (100fps :)
    Na ez értelmes beszólás volt :)
    Jöjjön vmi értelmes: melyik rohadt játék fog tudni kihasználni 10ghz-et??????? Q4? vagymi???
  • CAD
    #22
    sy: na igen, SG az arra van optimalizalva, de azert egy kerdes: az a gep kijon 250 ezerbol? - es abba egesz pontosan hany proci volt ? - 50?

    "Ismeritek azt a viccet, hogy két CPU beszélget?
    - 2*2?-kérdezi az AMD.
    - 5!-vágja rá azonnal a Pentium.
    - De hát az csak 4!-álmélkodik az AMD.
    Mire a válasz:
    - Na jó, de gyors voltam! ..."

    Szerintem a pentiumot osszekevered az amd-vel... ez epp forditva volt regebbi prociknal... ma mar nemtom, hogy van, mindenesetre a kulonbseg olyan elenyeszo a ket proci kozott, mint 2 100m magas haznal, hogy egyik 300 masik meg 305 meter magas...

    Egybknt teljesen koztudott, hogy az alaplap busza fog vissza mindnet... a nagy procifejlesztes mara mar csak penzhajhaszat, nem a mi erdekeinket szolgalja :(( - a cegeket.
  • CAD
    #23
    "mint 2 100m magas" - ugyertetem, hogy mint 2 100 emeletes...
  • Lez
    #26
    Jónak tűnik, csak kellene hozzá egy mindenki által hivatalosan elismert benchmark progi. Ilyen meg nincs. Főleg mert minden cég azt tartja jó benchmarkank, ami az ő hardverét hozza ki jobbnak. :)
    Egyébbként mivel hűtötték azt a procit? A 3,5 GHz-set? Folyékony nitrogénnel? A Weben már láttam egy 1.4-es Athlont, ami 2.2-n futott. Azt nitrogénnel hűtötték. :))
  • narumon
    #32
    iXBT: Végül is a te pénzed. Mindenki úgy dönt ahogy jónak látja, de hogy egy felirat miatt vegyen valaki drágábban szarabb processzort.. ehh nem tudom..