38
  • Lez
    #1
    Na most ezek vagy kitaláltak valami újat, vagy megint a nagy reklámmal akarják ránk sózni a szart. Vajon melyik?
  • Szepi
    #6
    A BSA önmagában NEM mehet be, csak ha te vagy olyan hülye, és beengeded. Ha már rendőrrel meg házkutatási paranccsal együtt jön, az más kérdés.
    Javitsatok ki, ha tévedek.

    Rotator : a haverod véltelenül nem CD-irással foglalkozott és hirdette magát fünek-fának?
  • Sub
    #9
    jaja jól mondod csak házkutatási parancsal mehet be magánszemélyekhez
  • ixyon
    #10
    igen, csak azzal.
    az XP meg még ha jó is lesz, a microsoft mit csinál, az szerintem akoris undorító. amit a linux ellenkapmánnyal csináltak... az 1 nagyon mocsok dolog volt. de a szerferek piacán nemsokáig lesz jelen már...
  • CAD
    #14
    BSA: BSA-t annyi "emberjogi" ceg pereli, hogy sztem orulhet a fenmarad. Egybknt meg rendorseg vagy bsa sem fog benyitni az elso hazba... mert honnan tudhatna hogy mi van, hazkutatas meg csa kakor van ha alaps gyanu van ellened, pl.: cd iras stb. ha nem irsz cd-t, es akitol irarsz sem irta fel a cimed, az aztal sarkara, akkor nemhinnem hogy bekopoktat barki is...
  • KBB
    #16
    BSA: Pontosan. Nem megy be hozzád, cégekkel szemétkedik, de azokkal is csak szivatásképen. Ismerek pár embert, és mondták, hogy kaptak a BSA-tól levelet, hogy mikor tudnának elmenni hozzájuk egy felülvizsgálatra. Szépen időpontot kértek, nem fenyegetőztek, a cég meg iszonyatos gyorsasággal szoftvereket vett, iszonyatos pénzekért, és a BSA-nak adott egy pár időpontot. Aztán az időpont már vagy egy éve lejárt, és a BSA-nak se híre, se hanva. Szóval még a cégekkel is csak blöfför olykor. Hozzád meg pláne nem megy be, csak ha HC cd-t írsz, és hirdeted még a helyi hírmondóban is ( :-) ), de akkor is vannak kibóvók, ha nem találnak írót nálad és azt mondod, hogy XY helyen szerezted, akkor nem "bántanak", szóval, ha nem találnak bizonyítékot arra, hogy másolsz is, akkor nem kell fosni, nagyon.
    Egyébiránt meg, ha CSAK a BSA-jön, akkor csapt a lábukra az ajtót, tüntess el minden illegálisat, amíg nem hoznak egy rendőrt is. :)

    by kbb
  • Csacsis
    #25
    O.K.!

    S A V E

    Working in progress. Please wait... 99%
    Fatal error!

    Sajna! Pedig megpróbáltam.
  • KaanGr
    #26
    ez kép a legjobb eddig. Mindig kirakom háttérnek az aktuális ms örültet, most Ő van soron, és evvel jól kezdödik a napom :)
  • Frank
    #33
    Korkerdes: Mi van a CD-n aminek Bill igy orul?
  • KBB
    #35
    Szerintem egy Corel linux van rajta. Gondoljátok, hogy olyan hülye, hogy a saját számítógépjén windows-t futtat? Ja és hogy miért corel? Hár mert azt még a hülye (Bill) is tudja kezelni.
    :)

    by kbb
  • Mike
    #37
    szivem szerint szetlonem a kepet egy geppisztollyal
  • Csacsis
    #38
    Én nem vagyok Billipárti, de gondoljatok csak bele, hol tartanánk ma, ha nincs a dos 1.0?
    (Csak nehogy azt írjátok:Hát nem itt az biztos!)