983
MS OFFICE
  • TomBond
    #1
    Ide lehet írni minden kérdést kérést az Office-el kapcsolatban.
    Éljetek vele!
  • TomBond
    #2
    Íme az első: honnan lehet letölteni és hogyan lehet aktiválni új Office segédeket? (természetesen olyanokat keresek amik nincsenek benne a programban gyárilag)
  • TomBond
    #4
    Köszönöm a segítséget, de nem lehetne egy kicsit bővebben pl. melyik Office honlapról? Én ugyanis már megnéztm vagy 5-öt de nem találtam (lehet hogy én vagyok a béna)
  • sagjoz
    #9
    Segítségeteket kérném abban, hogy szeretnék egy excel táblázatból melyben sok cím szerepel cimkéket nyomtatni egy speciális lapra amelyre sok cím fér ( ez egy A4-es lap amin sok ragasztós cím hely van 3 oszlop és 10 sor) erre kellene sorban a különbőző címeket vhoyg a word-ben megszerkezteni sql rendszerben szerettem volna de akkor egy oldalon ugyan azt a címet jeleníti meg többször:-( Vki vmi megoldás?
  • me and a monkey
    #10
    Talált-e már v.ki megoldást arra, hogy miután feltelepítette az Office 2007-t, akkor aktiválni is sikerült neki? Enélkül csak 50X megnyítást enged, utána korlátozott menüvel pöfög tovább.
    Az aktiválást a "netkapcsolat hiányával" utasítja vissza.
  • me and a monkey
    #11
    Megvan, thx.
  • Gyuszko
    #12
    És hogy sikerült aktiválnod?
  • me and a monkey
    #13
    Privátban elküldöm.
  • me and a monkey
    #14
    Amúgy megért volna 1 topikot ez a program és ez nem neked szól.
  • DjDano
    #15
    Hát ha moder szerint egy 4 éve halott topik jó akkor higyük el neki,,, bár ennyi erővel a Windows-nak is elég lenne egy topik... 95-Vista-ig
  • Gyuszko
    #16
    Jajaja, ebben teljesen igazad van.
  • me and a monkey
    #17
    Igen, erre gondoltam én is.
  • Newfronter
    #18
    Elküldenéd nekem is? Köszi!
  • LaciMaci
    #19
    Sziasztok!

    Mikor jelenik meg a Microsoft Office 2007 Teljes Verziója?
  • Newfronter
    #20
    2007 Microsoft Office System Timeline

    -> Office 2007 Beta 1: 17.11.2005
    -> Office 2007 Beta 1 TR: 13.03.2006?
    -> Office 2007 Beta 2: 22.05.2006
    -> Office 2007 Beta 2 TR: 14/15.9.2006
    -> Office 2007 RTM: 25-28.10.2006 - Business customers -> volume licensing
    -> Office 2007 Release Date: 30.01.2007- Home Users -> Retail and OEM
  • pedestrian
    #21
    mit jelent a TR és az RTM?
  • Newfronter
    #22
    Az RTM (Release To Manufacturing), vagyis szinte a végleges verzió. (Gyártásra érett verzió)

    TR(Technical Refresh), gondolom a beta hibáit küszöbölték ki(esetleg raktak bele újabb feature-öket) és újrafordították a programot, de biztos van aki ezt jobban tudja.
  • Tyco
    #23
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám:
    Adott egy windows ME és rajta egy office XP.
    A PowerPointban vannak gyárilag diaelrendezések és azokban helyőrzők amikben van hat kis ikon, hogy mit szeretnél oda beillszteni. Ha képet akarok beillszteni nem rakja bele ebbe a helyőzőbe hanem rárakja az egésznek a tetejére külön képként. Most ez a windows ME problémája vagy mié? Ha igen akkor hogy lehet megoldani. Ugyanez az office az XP-n tökéletesen müködik.
  • Newfronter
    #24
    Hír a beta 2 TR-ről!
  • Princeman
    #25
    Hali!
    Kéne egy kis help: szedtem le a netről új betűtípusokat és ahogy kell, bemásoltam a Fonts mappába. Az a gond hogy a Word nem ismeri fel, vagyis nincs is a listába....nem tom mit csináljak...
    THX.
  • goofy1984
    #26
    Fel kell telepíteni. Vezérlőpult -> Betűtípusok, majd Fájl -> Új betűkészlet telepítése...
  • Newfronter
    #27
    Office 2007 Beta 2 Technical Refresh CSAK beta 2 tulajoknak!
  • Mr Manson
    #28
    Elveszett kulcsot hol lehet ujrakérni? Tudja valaki?
  • Mr Manson
    #29
    Office 2007Beta2
  • Princeman
    #30
    Thx. sikerült
  • me and a monkey
    #31
    A frissítés egyebek mellett erre is kiterjedt:

    újratervezett "Home" lap a PowerPoint eszköztárán

    Ez nekem olyannyira jól sikerült, hogy a Powerpoint indításakor egy hibaüzenet jelenik meg: Powerpoint found an error that it can't correct.... és a home ikon nem lesz aktív, nem lehet használni. Maga a program egyébként elindul, de csak így.
    Találkozott más is ezzel a problámával?
    A Google szerint talán az Acrobat Reader a hibás...
  • Newfronter
    #32
    Nekem jó.
  • me and a monkey
    #33
    Köszi a választ.Nekem továbbra sem, pedig már kipróbáltam az Acrobat uninstall-t is. Mindegy, még próbálkozom.
  • janos666 #34
    Kaptam egy kódot amivel ingyen lehúzhatok Office 2007 betás cuccokat az MS oldaláról, de így hirtelenjében nem tudtam eldönteni, hogy a sok közül a "Microsoft® Office Professional Plus 2007" kell-e nekem vagy még pár más is abból a kb 10-ből amit felsoroltak. Most húzom ezt a 450Mb-os ISO-t, CD-kódot is adott a link mellé. Ez az?
    [apro]Vááá, 2001-ben nyílt a topic és 34 üznet van? :)
  • Newfronter
    #35
    Jaja, jót töltesz. De majd töltsd le mellé a Technical Refresht is! Lentebb belinkeltem!

    Ja az Office annyira 1értelmű, hogy mindenki vágja, így nincs mit beszélni róla. :D
  • wudy86
    #36
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy feltettem a Beta2-re ezt a Technical Refresht és azóta nem hajlandó megnyitni semmilyen fájlt (még olyat sem, amit már ezzel írtam meg) azt írja ki, hogy "The file (fájlnév) is not available". Másnak jelentkezett ilyen? És van rá valami megoldás? Előre is köszi
  • Newfronter
    #37
    2007 Microsoft Office System Is Golden
    Posted by Matt on 06 Nov 2006 - 14:50 | 0 comments Comments
    2007 Office system released to manufacturers; the company looks ahead to worldwide business availability.

    Microsoft Corp. today announced the completion of the 2007 Microsoft® Office system code and confirmed its release to manufacturing (RTM). This gold code milestone concludes the largest Microsoft Office beta program to date, with more than 3.5 million people downloading Beta 2. The unprecedented quantity of feedback from beta testers and customers helped the Office development team effectively validate product quality and optimize performance. Microsoft Office RTM also marks a critical step toward worldwide business availability of the 2007 Office system, Windows Vista™ operating system and Exchange Server 2007 on Nov. 30, 2006. To underscore the significance of this new day for business, Microsoft executives will participate in events around the globe, including an event with Microsoft CEO Steve Ballmer in New York. General availability of the products will follow in early 2007.
  • Newfronter
    #38
    MEGJELENT!

    Microsoft.Office.2007.Enterprise-WiNK

    Wink brings it ;)

    Microsoft.Office.2007.Enterprise-WiNK

    install with key
    ************************

    Enjoy, keep the scene alive,
    greets to friends you know who you are!
  • Rolesz
    #39
    Lehet hogy hülye kérdés de:Ez tud magyar nyelvet?Miben jobb mint a 2003?
  • Newfronter
    #40
    Nem tud, de magyar helyesírás-ellenörző van benne.
    Mindenben jobb a 2003-nál, egészen más már ez.
  • Tsippsy2
    #41
    Microsoft Office 2007 Enterprise English
    Ez most a legújabb XP-n is futó office?
  • Tsippsy2
    #42
    Basszus ez a winkes a mostani eredteti 2007 beta baromság nélkül?
  • Tsippsy2
    #43
    ebben a winkes torr***t-ben van a serial is, vagy azt ti honnan szereztétek meg hozzá? Ugye nem kell crackelni?
  • FLeK0
    #44
    fut xp-n, serial van nfo-ban
  • Tsippsy2
    #45
    Kössz, akkor szedem, és este már office 2007 :) Forever