83
PSX emuláció???????
  • CSOCSO
    #1
    Szasztok!!!Hogy mükösik ez a hülye bleem? mert nekem nem müxik!!!
    nem ugy kéne lennie hogy betesz cd és megy a gamez!!!de ez nem akar menni!!! van másik is de szar az is!!! valaki mondjon már egy olyan linket ami jo fasza és rulez!!!!
  • Efreet
    #2
    www.bleem.com
    készül a Bleemcast Tekken3 meg MGS :)
  • Laalee
    #3
    en 1* neztem valami psx emut az a virtual psx volt vagy mi az korrektul kezelte azt az 1 iso filet amit letoltotem.

    amugymeg regi arcade jatekok sokkal jobbak!
    www.mame.dk itt aztan akad `79-`96 ig mindenfele arcade jatek
  • Efreet
    #4
    ps emulációban a Virtual GameStation az etalon sokak számára. Gyors, minden elindul rajta, és nem Geforce-ra írják, hanem PC-re.
  • Laalee
    #5
    na arra gondoltam en is :)
  • CSOCSO
    #6
    ez mind jo meg midnen csak én cd ről futtatom a gamezt nem letöltött iso okosság!!szal melyik az a psx emu ami jo és linket is kérek!!!!
  • Lteebee
    #7
    Grabbeld be és iso okosság lészen!
  • Efreet
    #8
    http://www.connectix.com/
    ők gyártják a VGS-t.
  • Laalee
    #9
    az hogy cd rol futtatod vagy egy iso mounterrel ugycsinalsz mintha cd lenne szerintem tokmindegy...
  • MuERTe
    #10
    nekem a epsx jött be legjobban
  • CSOCSO
    #11
    muerte és az honnan van?:
  • MuERTe
    #12
    találtam:)
    warezoldalakon általában fenn van.
  • MuERTe
    #13
    fölraktam az sg ftpre az upload/epsx könyvtárba.
  • CSOCSO
    #14
    thx!!
  • CSOCSO
    #15
    megvan de a video kártyát nem taklálja:(((((((
  • MuERTe
    #16
    ???????
    nekem savage4-el tökéletesen megy.milyen kártyád van ami még ennél is rosszabb??
  • CSOCSO
    #17
    ami még annál is roszab az a geforce 2!!!:))))))) mx em van és nemnoname!! asmugy nem lehet semmit kiválasztani a video configban!!!
  • CSOCSO
    #18
    hogy a picsbe kell használni a bleem et?? sosem müxik!!!egyik cd vel sem!!!
  • Laalee
    #19
    vgs-t probald amr ki nekem az elsöre mukodott, csak hat ez a psk eleg gagyerak grafikailag ennel akor mar sokkal jobb a regi szep 2ds jatekok
  • Efreet
    #20
    vgs-t nem néztem mostanság, régen szoftveres volt a 3d-je, azért ment rajta minden, viszont kellemes gépigénye volt.
  • Laalee
    #21
    700 as athlonomon gond nelkül ment mnot vagy a psx ilyen gyenge hogy emulalva szoftveresen birjak a procik vagy d3d s lett
  • Laalee
    #22
    viszont nemegy win2k alatt legalabbis a1.3 as tuti nem
  • Efreet
    #23
    a ps1 gyenguci hw-ileg. nekem anno a 266-os p2 már nagyobb szívfájdalom nélkül vitte a szoftveres képet...
  • Laalee
    #24
    hat akor telleg elg gyenge lehet, vagy az emu bazi jo mert van egyket arcade jaek ami az en gepemen szaggat es azok eroteljesen 2d sek 20-25 mhz es motorolla csippel hajtva.
  • Laalee
    #25
    plő az MK3 jatektermi verzioja kb 20 framet bir, bar gyanitom az univerzalis emu nagymertekben lassitja a dolgot.
  • Efreet
    #26
    a játéktermi emuláció húzósabb dolog... ahogy az Amiga emuláció is... a mostani 800 körüli p3-ak már kezdik(!) nagyobb gond nélkül hozni a 7.14Mhz-es Amigák dolgait képpelhanggal... és a demokat, amik a HW érdekességeit használják, még mindig nem képesek rendesen futtatni :)))
  • Laalee
    #27
    gyanitom itt az emulat hardwer miatt van a nemkepesek mukodni... :) mert a amiga jatekok gondnelkül mennek mar egy 300 as gepen is.
  • Efreet
    #28
    azért a gondnélkül az túlzás.. nálam a p3-450 pl sehol nem hozza azt a kép-hangminőséget, mint amit közvetlen mellétéve az Amiga500asom.
  • Laalee
    #29
    dedede callus siman viszi az összes jatekot azok meg mind amiga jatekok voltak jatektermi gepekben, ugyanugy motorolla csippel
  • Efreet
    #30
    Callus az játéktermi emu, egy játékgépet könyebb emulálni mint egy teljes számítógépet, vagy akár egy konzolt. Amúgy a MAME-s Callusos stb játékok voltak előbb, azokból készült átirat.
    Kedvenc példa: Street Fighter 2 ex turbo ch.ed zero 3 nemtudommi, ami PC-re is megjelent, 170 mega+zene, lassú, rengeteget tölt és csúnya. az Arcade-es rom 40 mega, a töltési sebesség és minden egy-az-egybe játéktermi feeling :)) (A PC-s játékoknak leáldozott itt is :))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Laalee
    #31
    nade akor csakeleg a sebesseg :) csak lassuak az emulator szoftverek :)

    allatok ezek a regi jatekok most csak ezekkel jaccok :)
  • Efreet
    #32
    arcade-emuláció nagyonjó. a konzol emu-k normálisak (már amit meg tudnak írni... ld. Dreamcast :)), de az egyéb gépemulációk nagyon nehezen mennek.
    Nekem van kb 3000 lemeznyi C64 meg 1200 lemeznyi Amigás game... néha elővadászom énis. bár mostanság inkább SonicAdventude :)
  • Laalee
    #33
    na errol reszletesebben :)
  • Efreet
    #34
    melyikrol is?
  • Laalee
    #35
    a sonic ro
  • Efreet
    #36
    Sonic Adventure - a Dreamcast-tal együtt megjelent game, eszetlen szép 3D, rengeteg pálya, 6 (7) játszható karakter, akik mind ugyanazt a sztorit nyomják végig különböző nézőpontokból... most jelent meg a 2. rész, amiben még 1 csomó minden van...
  • Laalee
    #37
    aham hat majd emulatoron.. :)
  • Efreet
    #38
    NINCS működőképes Dc emuláció PC-re. nem is lesz. :)
    (a konzol 99 szeptembere óta létezik, ha lehetne, már megírták volna. PS2 emu-t már láttam..)
  • Laalee
    #39
    lesz dc is mindent meglehet oldani csak ido kerdese
  • Efreet
    #40
    2 év alatt addig jutottak, hogy a proci utasításkészletének kb 40%-át kezdik kezelni, képről hangról még szó sincs... :)