3733


  • fairplay
    #1
    "A QuakeCon rendezvényen az id Software bejelentette a Quake 4-t, amelyet a Raven Software fejleszt már jó ideje a legújabb id technológiák alapján. Az ígéretek szerint az alkotók megpróbálnak minél több Mátrixos effektet belecsempészni, és a már Quake 2-ből ismerős Strogg-univerzumban indulhatunk véres portyára."

    Nah végre bejelentették kíváncsian várom :) Ha bárkinek bármilyen infója screenshotja van jöhet ;)
  • Viking
    #2
    Azert a forrast odairhattad volna... :)))
  • St
    #3
    :)))))
  • galocza
    #5
    ut rulz! (csak vicc volt, bocs...)
  • I.C.ram
    #6
    en inkabb az Unreal 2-t varom allitolag az nagyon kiral lesz hat meg ha arra is kijon az SF :))
  • CSOCSO
    #7
    doom 3 engine val fog menni..
  • fairplay
    #8
    Azthallottam még idén lesz valami játszható változata doom3nak... Lehet, hogy valami nagyon korai demo. Persze ezt csak halkan jegyezem meg mert nem 100% a forrás :)
  • Gabo
    #9
    Azért érdekes, hogy miután az epic beharangozta az Unreal 2, az id is gyorsan feldobta a Q2-höz visszanyúló Q4-et. Nem tudom, de engem már valahogy nem tud érdekelni, amit az id csinál...
  • _RudY_
    #11
    Most már minden fejlesztő meghülyült a single player mód erőltetésével???
  • Viking
    #12
    Meddig kell meg erre varni...
  • Dikkma
    #13
    Új krémek!

    itten

    :D
  • Gabo
    #14
    Ahogy nézem sikerült egész rendesen feltornázni a poligon számot. De milyen gép fog majd ehhez kelleni?
    Jah meg kicsit még dolgozhatnának a designen! Az... szóval... valahogy kicsit... gyenge.
  • Dikkma
    #15
    Még csak béta... de az endzsim már megmutatta oroszlánkörmeit, a finomítások még csak most jönnek
  • TneX
    #16
    ÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááá bazzz ez nagyon jó lesz,alig várom már!:))))
  • TneX
    #17
    ja bocsi az a szmájli ződ akart lenni csak nem figyeltem oda:)))
  • Dikkma
    #18
    Már kevesebb, mint egy év, és játszhatunk vele!
    JEEE :D
  • D3t0nat0r
    #19
    Nem tudom mit vagytok oda ettől a grafikától, szerintem szégyenteljes, hogy 2002 ben ilyennet akarnak ránksózni...

    Az a lila Alien is milyen élethűtlenül fekszik már ott a lépcsőn, végtagjai tök merevek, mintha valami gumibágú lenne! Tök égő.
  • Dikkma
    #20
    Sztem a modelleket még nem tweakelték, bár a mozgás sokat változni nem fog, de lehet nem csinálták még meg a rongybábú effektust, hogy a test ahova esik, azon teljesen kifeküdjön. Ha lépcsőre hal meg a lámer, akkor a lépcsőre gyűrödjön fel stb.
    Ha videó lenne, lehet látnánk vmi IGGGEN különlegeset! Ki tudja, milyen mozgások vannak benn?
  • D3t0nat0r
    #21
    Tök8, katasztrófa az egész :D
  • Gabo
    #22
    Szerintem majd jól meglicenszelik az Unreal engine-t az epic-től, hiszen abban már megcsinálták a fizikai részét a mozgásnak korrektül.
  • Cat #23










    a többi ITT

  • Kandurex
    #24
    Hinnnye :)))
  • Davidus
    #25
    Van egy olyan érzésem hogy csak az igen profik tudnak majd Quake4 skineket csinálni:)
  • Skynet
    #26
    remek köszi majd kipróbázom,de asszem továbbra is HL 2 marad a trónon:)
  • Davidus
    #27
    Hogy lehet valami a trónon ami meg se jelent? Ennyi erővel a duke nukem forever 2 is lehetne a trónon:)
  • Lacc
    #28
    És a kettő hogy jön össze?
  • GregSB
    #29
    Azt remélem tudjátok, hogz ezek nem ingame modellek, hanem azok a hipoli modellek amiknek a bumpját ráhúzzák a lowpoli modellekre.

    Ettől függetlenül büntetnek :D
  • N.E.O.!!!
    #30
    Ha olyasmi lessz a grafja mint a doom 3-nak akkor nem sok ember fogja tudni élvezni(köztük énse) akadásmentesen max grafikai beállítások mellett a játékot. Ettől függetlenül nagyon várom.
  • Skynet
    #31
    Hát úghy illik össze hogy HL2-nek van értelmes sztorija,nem agyatlan csihipuhi mint a quake sorozat...Valamint ha ez Doom 3 motorral fog menni akkor HL2 szebb lesz;)
  • GregSB
    #32
    "Valamint ha ez Doom 3 motorral fog menni akkor HL2 szebb lesz;)"

    Na ez hülyeség. Látom hogy ott van a smiley a végén, de ez elég rossz vicc :D
  • dashed_
    #33
    quake se agyatlan csihipuhi.. kell ottis taktikazni figyelni.. de persze teljesen mas mint egy hl szal keretik nem osszehasonlitgatni a kettot mert annak kb annyi ertelme van mint a tetrist a mariohoz hasonlitani..
  • Árnyvadász
    #34
    Úgy látom az egyik pálya megint az "Emberfeldogozó gyár" lesz. Nem értem miért nem tudnak újat kitalálni, bár azt meg kell hagyni, hogy a Quake2 egyik leghangulatosabb és egyben persze legdarkosabb pályája volt anno. De akkor is...Most már egy újabb rész azt fogja jelenteni, hogy ugyanazt csak szebben? Remélem azért nem... Amúgy szépek a modelek a motorral lennék kiváncsi rá, milyen lesz, így még nem tudom teljesen elképzelni. Az viszont látszik, hogy itt valami nagyon brutál van készülőben.:)
  • Davidus
    #35
    Quake3-at se sok ember tudta akadásmentesen élvezni mikor kijött.
  • Cat #36
    id warns media over leaked Quake IV art

    Rob Fahey 16:02 21/07/2003
    Legendary developer up in arms after concept images are leaked


    An official statement from legendary developer id Software has warned both print and online media that the company will refuse to work with any publication which reproduces a number of leaked images of forthcoming PC first person shooter Quake 4.

    The statement was issued jointly by id and publisher Activision, and refers to a large number of concept art images and renders which were released onto the Internet on Friday - allegedly after being taken from a company network by hackers, according to some sources.

    The company is also thought to have issued legal threats to at least one website which linked to the images.

    "We do not know the source of these leaked assets," explains the official statement. "Please be warned that id Software has instructed Activision that we are not to work with any magazine which uses any of these assets. If any magazine does so, id Software will not allow any assets for id games to be sent to these magazines in the future."

    Quake IV, like Return to Castle Wolfenstein, is a continuation of a popular id Software franchise which is being developed by a different studio (Raven, in this instance) under the supervision of id itself. No firm date for the launch of the game has yet been set, but it is not expected until Mid '04 at the earliest.

  • [HUN]PAStheLoD
    #38
    jéé van kék négy téma is :))
  • Tom3 #40
    gamestar

    itt azt írja hogy lesz folytatás a quake-nek
  • Laccnemotthon
    #41
    Nemá lesz kvéknégy?
  • Tom3 #42
    remélem nem doom3-as grafikával mert akkor soha nem fogok tudni vele játszani
  • Laccnemotthon
    #43
    Hát nem d3-as grafikx-al lesz. Attól jobbal :P
  • Tom3 #44
    Remélem ennek lesz single player-e.