52
Felrobbant a szerverük, vagy mi???
  • MuERTe
    #1
    karbantartanak állitolag.hogy kit az elég nagy kérdés,mert már napok óta szar.
  • MuERTe
    #3
    próbálkozzon sokat.délután ment egy kis ideig bár elég lassu volt.
  • Tomcat
    #4
    Hát igen, már 1 hete nem tudom elérni se a weboldalt, se az ftp-t. kezdek morcos lenni.
  • Tomcat
    #8
    Nekem már három! Űgy tűnik, végre rendberakták a dolgokat! :))
  • Laalee
    #9
    ilyenkor nem kene lennie egy biztonsagi szervernek? :) ha az egyik beszarik atterhelik a masikra.
  • Lteebee
    #10
    Redundancia?
  • Efreet
    #11
    amíg a biztosnág miatt van, addig nem az.
    a felesleges adatpocsékolés lenne az. meg egy tartalékszerver nem az adatokat duplázza, csak a kapcsolatot biztosítja. az oldalakat úgyis archiválják folyamatosan
  • Gregorius
    #13
    Tudna nekem valaki segíteni, mert FreeWeb problémám akadt, plz! Fel szerettem volna tölteni két RAR állományt a szerverre, és törölték. Küldtem e-mail-t, hogy még is mi lhet a probléma. A 20 mondatos levelemre annyit írtak, hogy legközelebb tájékozódjam. Így frappánsan egy mondatban. Hát nagy segítség volt, de leírtam nekik a szabályzatukat, és mégeszer, hogy én mit csináltam, mert nem véltem szabálysértést felfedezni. Erre azt írták, hogy a spanned tömörített állományok is egynek számítanak. A két fájl mérete 26 illetve 29Kbyte így nem értem, mert még együtt sem lépik túl az 1Mbytos határt. De még egy könyvtáron belül sincs belük együtt több, mint 1Mbyte RAR. De ez egyébként sem lehet probléma, mert más könyvtárban már ül 5Mbyte RAR egymás mellett. Kicsit lassan halad így e-mailen keresztül a probléma felderítése, arra lettem volna kíváncsi nem tud-e valaki valamit erről a dologról, hogy hátha van olyan, hogy a rendszer az első x fájlnév karakert ellenőrizve nézi spanned-nek a tömörített állományokat, vagy ilyesmi, vagy egyáltalán mi lehet a probléma.
  • cSuwwi
    #14
    Az fw egy rakás sz@r. A köcsög Agát (gondolom még mindig ő osztja ott azt észt), meg úgysem tudod meggyőzni. Inkább keress egy másik free szervert. Sok fáradtságot takaríthatsz meg ;)
  • Darkboy
    #15
    pl. uw, tvn
  • Gregorius
    #16
    Ezek elérhetők külföldről? Mert nekem olyan kéne. No meg a FreeWb akármilyen szar is az az 500Mbyte vonzó dolog, mert már 40-nél tartok és most erőteljesen nőni fog. (legalábbis remélem)

    És köszi a válaszokat!
  • cSuwwi
    #17
    500 MB az atw-n is van alapból. Ott ráadásul nincs fájlméret korlát sem, szal' felrakhatsz 1 500MB-os fájlt is :)

    Az srv-nek tudom, hogy van külföldi sávja. Az atw-nek nem tudom. 1 szó mint 100, az fw már nagyon rég leírta magát előttem...
  • Darkboy
    #18
    akkor atw(500 megaÖ, de ha letöltést akarsz feltölteni rá, akkor 20megás darabokba rakd fel( mert különben törlik), és vigyázz a látogatóiddal, mert ha túlterhelt a szerver(ssokan töltenek eccerre), akkor is letörölhetik
  • Darkboy
    #19
    de van korlát, 20 mega, vagy nem? na mind1, de vigyázni, vigyázni!
  • cSuwwi
    #20
    hehehe. a farkincáról sokan töltenek 100-200MB-os videókat az atw-re :P (Az 1 dolog, hogy 2-3 nap után törlik, de a gyorsaság a lényeg) :D
  • Darkboy
    #21
    hááát, nem vmi gyors...
  • Darkboy
    #22
    csuwwi, neked milyen neted van? adsl?
  • cSuwwi
    #23
    512-es DSL, 63k-val simán jön az atw-ről. Ma is leszedtem onnan 2 szaftos kis videót :P Nyamm. ;)
  • Darkboy
    #24
    nekem adsl/384/64k-val jön, de a feltöltés kurva lassú: 11k

    axelero-s vagy? és mennyi a havídíja a te netednek?
  • cSuwwi
    #25
    kit érdekel a feltöltés? 60+ k-val jön le az anyag, feltölteni nem nagyon szoktam...
    Haxeleros vagyok, 11.9/hó, ha jól emléxem.
  • Gregorius
    #26
    Nekem kb 20 látogatóm van naponta, és fél megás fájlok átlagban, de 26k-tól 2Mig szórnak durván. Ezt gondolom kibírja minden gond nélkül. Az srv-n meg voltam, még amikor bixervernek írták, de valami gond volt az átállással, és ugyan a felhasználói fiókomhoz nem tudtam hozzáférni regisztrálni meg nem engedett, mert már foglalt volt aszondta. Tudom, én voltam az. Próbáltam írni, hogy oldják már meg, de nem kaptam választ soha. Csak a fórumon mondták, hogy próbálkozzak kitartóan. Így kerültem át a freeweb-re. Most van jó külföldi sávszélessége, de ezt a két 28k-s rar-t egy több mint 1Mbytosnak nézte. Megoldottam idő közben, mert ha 2 külön könyvtárba teszem, akkor fönnmarad, csak hát macerás.
  • blackgamer
    #27
    most megint nem elérhető
    mi történt?
    karbantartás?
    mikor müxik újra?
  • _Neo
    #28
    yahoo után freeweb is 100MB? Nocsak, mi lessz így a freemail pénzért tárhely projekt-el???
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    mekbukik ...
  • _Neo
    #30
    Mondjuk megnéznék erről egy statisztikát, hogy hányan vették igénybe ezt a szolgáltatást és ez után hányan fogják. És egyáltalán a freemail-t hányan fogják használni...
  • Ramires
    #31
    Engem az érdekelne, hogy miért tünt el a honlapom (404) és hogy miért nem tudok belépni a freeweb-es leveleim közé!
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Dzsini
    #32
    ajánlom a [email protected] címet - egyébként nem lehet, hogy olyasmit tartalmazott az oldal amit tiltottak vagy túl régen látogattad?
  • cSuwwi
    #33
    ha 404 akkor nyílván törölték a hozzáférésedet. az fw-nél gyakori, ezért is írtam le már évekkel ezelőtt...
  • Ramires
    #34
    Minden nap látogattam. Ám a freeweb-es leveleim között qrva fontos levelek is voltak! Irtam erre a mail-cimre, de nem kaptam valaszt
  • Ramires
    #35
    Értesitést nem kellett volna kapnom, mielőtt mindent törölnek?
  • Dzsini
    #36
    hát, pedig innen nem valószínű, hogy kapsz választ, inkább onnan... a levelekről meg annyit, hogy ha valaki egy fontos levélből csak 1 példányt tart - azt is egy ingyenes tárhelyen...
  • Ramires
    #37
    Ebben látod igazad van. Másnak nincs ilyen gondja?? Felrobbanok, eszeveszett fontos (volt)
  • Dzsini
    #38
    szerintem ha elég kétségbeesett levelet írsz nekik - nem anyázósat - akkor csak tudnak valamit mondani...
  • Ramires
    #39
    Annyit tudtak mondani, hogy: Akkora mértékben megsértetted a szabályokat, hogy azonnal töröltünk..stb
    NA ÉS MOST ANYÁZOK!!!!
    Szerintem baszott kedvük lenni ahoz, hogy irjanak egy figyelmeztetést, inkább ezzel együtt töröltek!!
    Mától az aláirásom is ez lesz: FREEWEB IS SUXXX!
  • BBird
    #40
    És mostanában mi van a freewebbel?
    Pár napja nem enged fel a serverre, hogy feltölthessek. Egyik oldalamra sem. Valaki valamit tud erről?
  • NuCLEARScoRp
    #41
    Szerverkarbantartás vége 2005. január 14.

    Örömmel jelentjük be, hogy a 2004 utolsó negyedévében elkezdett rendszerbővítést a tegnapi napon sikeresen befejeztük. Ennek köszönhetően a FreeWeb.hu-t kiszolgáló szerverpark méretét megkétszereztük. Ezt a jelentős méretű bővítést a 2003-2004 között elért nézettség duplázódás elengedhetetlenné tette. A FreeWeb-en elhelyezett weboldalakat naponta több, mint 170,000 egyedi látogató keresi fel több, mint 2.5 millió oldalt megtekintve.

    Hát ez volt a freewebbel
  • BBird
    #42
    Ezt olvastam, és a linkek müxenek, csak éppenséggel az FTP nem enged fel. Hiába próbáltam a szokásos lehetőségeket, nem nálam van a hiba. :-)
  • ffxi
    #43
    Megszüntették a free dial up-ot!!! Most mi legyen? Segítsetek a bácsikámnak, mivel ő nem tud net nélkül élni. Azon értem, hogy napi max 20percre van csak szüksége e-mail-ezésre, de úgy hogy csak kihasználja az éjszakaitarifát(0-7). Azt meg főképpen nem fog ezért ADSL bekötetni, amit ajánlottam neki. Tanácsotokat köszönöm.
  • Punkerwork
    #44
    matav-nak is van előfizu nélküli nete, persze az is drágább mint a freeweb, ezenkívül chello vagy ADSL kis csomag marad.
  • Tetsuo
    #45
    Nekem is ilyen problémám van. Beszart a Freeweb is és a Freestart dial-upja is.
    Az ügyfélszolgálatuk pedig mint a 3majom szobor: süket, néma, vak.
    Csak a Matávé működik természetesen (6x) drágábban mint a fent említettek.
    A Matávé is csak az 56kbps sebesség negyedével! működik. Ezt marhára nem értem, mitől van. De ez tény, ezt használom.. és keresek alternatívát.

    //
    matav
    matav
    0651622622
    //