126
SSS
  • CSOCSO
    #1
    hehe!ugy kezdődok hogy a csaj áll a bolygon..majd földrengés vakitó fény stb..majd felébred a csajszi mindig ezt álmodja a gép felvette mit állmodott majd leszáll a földre!! emeberek!!tölötm a fonal f et!! 53 perc lesz meg belőle sajna nem az egész.....de pár napon belül felrakom az SG ftp jére:)))))!!rohadj jo kedvem van!!:)))
  • ROFL
    #2
    :)) cimet pls :P
  • Efreet
    #3
    hát.... a sztori nem valami hűha... a kidolgozás az über :)
  • CSOCSO
    #4
    sztori?? te most miről következtettél amit leirtam szerinted ennyi hoyg a csaj álmodozik!! 6 percet sikerült belőle letöltenem..csak..sajnos..de majd folyatom mert rohadt jo.. utána leszál a földre ful halott az egész város!!! ahogy megy a ház melette az ürhajó.bevilágit a szobákba a szalagfügöny ide oda száll bent a papoirok reőkednek látszik bent a lefordulás az autok rozsdásak kopottak... a csaj kiszál felveszi azt a hülye szemüveget amivel sárgán lát majd a fegyver a kézbe és megy az egyik autohoz!!! ROHAT JO!!!
  • CSOCSO
    #5
    Final Fantasy-The Spirits Within
    már honapok ota megvan a trailerje!!!!az is rohadt jo!!
  • Efreet
    #6
    lattam a filmet :) multheten letoltottem :)))
  • Laalee
    #7
    efreet gyere mar a chat re a heten tudok :)
  • Laalee
    #8
    efreet gyere mar a chat re a heten tudok :)
  • Laalee
    #9
    huhh ennyire azert nem varlak :)
  • Efreet
    #10
    gyovannna... :))
  • CSOCSO
    #12
    ??
  • Efreet
    #13
    ...
  • Gamina-
    #15
    Én Holnap nézem meg!!!! Hiszen moziban jó az ilyet látni! Lééémek! :))) Ti a monitorocskátokat kukkoltátok, én meg a szép nagy vásznon nézhetem!!! bibibiiiiii!! :))))
  • Laalee
    #16
    miis megnezhetjuk ott bibiiii senki sem tiltja meg bibiii
  • Coine
    #17
    Nah láttam és mondhatni JÓ volt.
    Egy új élmény. A grafika eszméletlen gyönyörű volt
  • Coine
    #18
    Hangok is nagyon jók voltak, bocsi, hogy 2 beszólásban ment el, csak véletlenül TAB-ot majd entert nyomtam... - > Mehet ! gomb
    Szal a story yo volt, valszeg a 7-ből indultak ki (game) abban volt ez, hogy a föld szellem meg stb. nah de ennyi elég nézzétek meg !
    Igaz kicsit számítógépes/gamés hangulata van de yo ;-)
  • Efreet
    #19
    minden FFben vannak ilyesmik, a 8ig minddel játszottam, és hasonlók mindben voltak. A film egy különálló sztori, sajnos pár FF-es szokás elhagyásával, de egy kellemes film.
  • Coine
    #20
    én a 7el meg a 8al jáccottam, de fergeteges gamék, hangulat, story, játékélmény, meghogy enyhén hosszú a game :-))

  • Efreet
    #21
    ha kell, az első hatot el tudom juttatni, mail ha érdekel. az 5 és a 6 is szerintem jobb mint a 8, és a 7-tel bőven egy szinten van.
  • Coine
    #22
    kösz nem, már láttam azokat is ;-))

  • Lacc
    #24
    Én is megnéztem, és nagyon tetszett! Eszméletlen jól megcsinálták, tényleg már-már a valóság határát súrolják a szereplők, a környezet meg minden!
  • Coine
    #25
    1etértek, eszméletlen !!!
    John Sutherland (asszem ő volt Sid hangja) mondta, hogy ha ez így megy tovább akkor félhetnek a hús-vér színészek :-)
    És vmennyire igaza is van, mert Japánban, Koreában stb. ez a film lesz aza alap, és nekik mégtöbb ilyen kell majd :))

  • Lacc
    #28
    Ez offtopic, de árulja már el valaki hogy mi a f*sznak kell 3 felkiáltójel minden egyes mondat után? Vagy itt mindenki állandóan ordibál?
  • Waterhorse
    #31
    Ki kiabál?!!!
  • Waterhorse
    #32
    Hát biztosan nem armageddon, szép is lenne ha annak a szintjén csinálták volna!!!
  • Efreet
    #36
    Nincs benne Chocobo :(((((((((((((((((((((((((((
    (ez a legnagyobb gondom a filmmel :)
    tegnap megnéztem moziban is szinkronnal, nekem nem eléggé FF hangulat. bár az is igaz, hogy bármelyik játékhoz illő történetet kb 6 órában lehetett volna elmesélni... re azért egy FF7 film nálam nagyot aratna :))))))))))))))
  • Dante
    #38
    sztem olyan 65%
  • MuERTe
    #39
    Nincs benne chokobo??????Meg sem nézem akkor:)A ff7-ből (no meg a többi ff-ből) szerintem csak sorozatot lenne érdemes csinálni olyan hosszu.
  • Dante
    #40
    Viszont kissé Off, de a Majmok bolygója remakje viszont kurvajól sikerült,nagyon jók a csavarok a sztoriban, habár azeredeti jobban tetszett, mondjuk a végét , kutya legyek ha értettem, na mind1, majd a folytatásból kiderül... ti láttátok már??
  • KiPéTa
    #42
    A Majmok bolygójával kapcsolatban: láttam külföldi adón előzetest, és amikor már sokadik alkalommal láttam, észrevettem a jobb alsó sarokban egy 12-es számot. Mit jelent?
  • Waterhorse
    #43
    A Majmok bolygójában fog szerepelni Charlton Heston is, egyfajta tiszteletadásból, csak sajnos nem fogunk ráismerni;)
    Folytatása állítólag nem lesz mer Tim Burton irtózika folytatásoktól, bár attól még másik rendező is szóba jöhet rá.
  • Spheriot
    #44
    Szerintem egy tipikus amcsi film lett, ami egyrészt kritika másrész pedig dícséret. Vagyis minden jól meg lett csinálva, kb 80-as években ez a történet nagy durranás is lett volna de manapság eléggé elcsépelt. Másrészt pont az FF hangulat hiányzik belőle. Sajna csak a nevet adták oda.
    Stallone mindenestre tanulhatna a "színészi" alakításokból :-)

    Dante: Majmok bolygólya: én a végét úgy értelmeztem hogy a Földre tértek vissza csak késöbbi időben.
  • KiPéTa
    #46
    Asszem ez már nem a MB-nak szólt :)
  • Efreet
    #47
    az is egy megoldás lenne, bár az 50 óra kicsit sok... az ff7 szorosan a végigjátszásra koncentrálva 12 órán belül teljesíthető... de akkor nagyon húzós az utsóelőtti 1-2 harc :) mert az utsót szinthez állítja, és azzal sosincs gond (nem a sephirothos szembenállás, az előtte angyalos)
    szóval 50 óra rengeteg... egy 13*20percet szépen meg lehetne oldani vele (átlag OAV) de úgyse fognak :) egy ff5 jellegű sztoriból anno készült rajzfilm, és nem igazán volt sikere :))
  • Efreet
    #49
    na igen... a díszlet... ez az, ami költséghatékonnyá teheti az ilyen filmezést :)
    az 5 év szerintem (még a fejlődés beszámíthatatlan sebességével is) inkább 10-15, de majd meglássuk.
    Jaigen... meg a végén a madárka... az se az unreal-os 15polygon csirke volt :)))) erősen csak pislogtam annál a jelenetnél :)
  • Gamina-
    #51
    Hát igen...a Chocobo-k nekem is hiányoztak. De asszem ebbe a storyba valahogy nem illene.. :)) és Igen, nem olyan terebélyes a story, mint az FF7 vagy az FF8. De akkoris Ez volt az egyik legszebb film!!! (és jó is volt:) Szal remélem, hogy még fogok ilyen filmet látni! :)
  • Efreet
    #52
    nekem elég lett volna, ha az álomjelenetben hátul átszalad a képernyőn vagy akármi... :)
    Még sok ilyet, ezzel egyetértek, hadd fejlődjön.
  • MuERTe
    #56
    Futólag olvastam valahol (talán pcguru), hogy bemutattak egy nvidia kártyát,ami ami valós időben renderelte a filmet.(Azt nem írták milyen gép volt alatta:)
  • Shep
    #57
    A Resident evil jól nézne ki ha így megcsinálnák, de abból is csak vmi szar Tomb Raideres ocsmányság lesz majd, mivel a hülye amcsik csinálják és nem a japánok.
  • Laalee
    #58
    aha pc guru...