56
Liero
  • Lacc
    #1
    Ezt a gamét érdemes megnézni! Felraktam ide a supergamezbe, az upload-ban a liero könyvtárba! Szerintem sokkal jobb, mint a Worms, rengeteg fegyverrel, sok vérrel, és real-time akcióval! Ja, és ketten lehet játszani, és még pályaszerkesztő is van hozzá!
  • Sephi
    #2
    IZe... mirol szol mert addig nem totom le!
  • Lacc
    #3
    Mondom, olyan, mint a Worms, csak jobb.
  • Viking
    #4
    Lacc, ez mind szep es jo, de ******meg a jelszot is odairhatnad...
  • Lacc
    #5
    Már odaírtam...
  • Viking
    #6
    Es megis hova?
  • Lacc
    #7
    Hát abba "és a kód? (vagy valami ilyesmi...)" könyvtárba!
  • Viking
    #8
    Megneztem, kiraly! Kicsi, szorakoztato, es lehet szivatni az ellent! Mindenkinek ajanlom, hogy toltse le! Jah, Sephinek: F2F quake-szeruseg worms kornyezetben... Mostmar ne mond, hogy nem totom le... :))
  • Viking
    #10
    Valami "A legjobb jatek" nevu konyvtarba keresd, vagy szolj icq-n, ha nincs fent...
  • Lacc
    #11
    Tényleg törölték. Nem tudom, miért, ez olyan freeware szerűség... Na mind1. A vilag legjobb jateka könyvtarban még ott van. A jelszó http://lamersite.com.
  • akyyy
    #12
    a liero 2 még fazsább444
  • Lacc
    #13
    Van liero 2? Jobb a grafix?
  • antijedi
    #14
    hol hol hol???
    liero egy volt a legaszab game! :P
  • Lacc
    #15
    Remélem van benne már onlány mód :D
  • antijedi
    #16
    liero xtremeben van onlány mod, de az nem a 2 ... :P
  • Lacc
    #17
    Xtreme? Van olyan is? :D Megnézem.
  • antijedi
    #18
    van :D
    http://lieroxtreme.thegaminguniverse.com/
    és inét lehet leszedni:
    http://lieroxtreme.thegaminguniverse.com/game/LieroX050Pack4.zip
    (ez a legjob mert ebe vanak +skinek meg midnen)
  • antijedi
    #19
    csak nincs normlais server ahogy elneztem, pedig ugy nyomtam volna egyet :(
    jah és + pont hogy álitolag nagyon kicsi a net igénye :PP
  • pluhi
    #20
    Hi!
    Soldat-ot, ugye ismeritek? Mert többet nem lieroztok, ha kipróbáljátok. SZVSZ.
  • antijedi
    #21
    szvsz én kipróbáltam és nekem nagyon nem jött be, liero legalapabb verzioja is ezerszer jobb...
  • Lacc
    #22
    Jaja, nekem se jött be a Soldat. Nincs meg az a feeling mikor atomot robbantasz és szanaszét szállnak a kukacok belei :DD
  • antijedi
    #23
    jah :)
    amugy jo ez az uj liero csak ai-t elkurták, smeit nem csinál csak halálpontosan céloz és folyamtosan beléd megy, szal nehéznke nehéz de fos..., szvsz ez a ver az onlány gamera van kihegyezve...
  • Lacc
    #24
    Akkor ki is próbálhatnánk :) Csak nekem tűnt úgy, mintha kicsit lomha lenne a célkereszt vagy csak túl rég nem játszottam? Mintha késne kicsit vagy nemtom...
  • Lacc
    #25
    Emlékszem csináltam olyat, hogy a weapon relaod time-ot levettem nullára, és csináltam egy pályát, ahonnan egy peremről biztonságosan lehetett szórni a cuccokat, lentre meg kőből egy házféleséget atombunker néven :)
    Az egyik kukaccal beálltam az atombunkerbe, a másikkal pedig folyamatosan ontottam rá a nuclear bombot, vagy negyed óráig néztem az a millió-billió robbanást :DD
  • antijedi
    #26
    lol :P
  • antijedi
    #27
    majd ki de most már lépek hétvégén meg nem leszek itthon, szal max hétfő...
  • akyyy
    #28
  • Aquir
    #29
    valaki egy kis lieroXtreme? :))
  • akyyy
    #30
    nahh, hol?
  • SZU
    #31
    Mennék én is =)
  • norbdog
    #32
    hello
    valaki elmagyarázná hogyan kell servert csinálni? jó, rámegyek add, oké, beírom az ip. címem. ok -ra klikkolok. aztán megjelenik az unnamed server<-- ez az enyém, azt utána hova menjek, a hostra vagy mi,(már beállítottam a pályát meg minden) mert már mindenhogy kipróbáltam, de nem működik, nem jön be senki, amikor a többi servernél tolonganak, meg kickelnek.
  • norbdog
    #33
    he?
  • chopin42
    #34
    Hello

    Nem tudtok valamit a Liero 2-ről.
    Vagy legalább egy linket ahonann leszedhetném vagy valami.
    Nagyon köszi előre is....
  • chopin42
    #35
    Vagy esetleg a LieroXtreme is jó lenne.
    ha van.
    valami....
  • Mustang2005
    #36
    Ez milyen játék???

    Képet PLEASE!!!
  • PrasCo
    #37
    Liero 2? Már van olyan is?
    Én leakadtam az Xtreme-nél. De az g00gle - ingyenes, letölthető. :) Keress rá.
  • SD456
    #38
    Nekem már régóta megvan a Liero 2.
  • Joe4
    #39
    HEELÓÓ! A nevem sáfár józsef és szeretnék valakivel játszani a neten, a Lieroxtreme-vel. valaki szeretne még? hogyha igen akkor január. 8.-án 5-kor találkozunk a "Liero" serveren. (az az enyém)
  • Thonsen
    #40
    VALAKI PLZ HELP....nem tudopk sima lerót játszani mert dos-os nekem meg XP-van, most mit tegyekl?
  • PrasCo
    #41
    Jácc' Liero Xtreme-t.