14
  • Lteebee
    #1
    És mi van a SCSI-val?
  • Lteebee
    #7
    Meg mutass stabil ide olvasót, ami 12*es sebesség felett dolgozik folyamatosan.
  • Laci
    #8
    "A BURN-Proof technológia a puffer kiürüléséből származó hibák kiküszöbölésében nyújt segítséget"
    Nahát ez bizonyítja, hogy nem is olyan stabil ez az egyész 16*-24*-eres írás még!
  • Laci
    #9
    Teljesen igazad van! Csak a tökéletesen megírt CD a CD!
  • Lteebee
    #10
    Szerintem mostmár inkább a stabil olvasás a szűk keresztmetszet, nem az írás.
  • Laci
    #11
    Az lehet, de nem árt rendesen megírni, mivan, ha nem akarom kidobni az 5 éves 4,4*es (nem tom miért van rá írva ez a sebesség) külső CD-ROM-omat, melyet egy japán gyerek ajándékozott nekem egy 486-os laptoppal... Meg az a 40, vagy akár 12 mikron... Legyen CD a CD, az a profi munka...
  • Punker
    #12
    ilyen íróm volt :))
  • Tetsuo
    #14
    Most ti miről beszéltek itt? a BurnProof technológiától lesz szar a CD, legalábbis rosszabb lesz tőle a CD? Ezt nem igazán értem.
    Azt sem értem hogy a modern CD-írómmal miért nem lehet (mondjuk) 1xesen írni.
    A CD szabványt miért nem úgy határozták meg h minden mindennel kompatíbilis legyen? Pl a pitek longitudinális ill keresztirányú szoródását miért nem redukálják a gyártók? Én nem akarok 52xes 60xos stb.. írót, én olyat akarok ami jól ír. Van ilyen?