24
Mechcommander 2 multi
  • Lacc
    #1
    Nem rossz game, és ki akarom próbálni multiban is, IP-n keresztül. Vállalkozó?
  • Dikkma
    #3
    MOst töltöm, holnap lehetne róla sz
    Ja nem, mert 2 óra elmúlt, isdn-el nem jön ez le 7-ig... de utána : IGEN!
  • Lacc
    #4
    Ok, akkor jó.
  • ity
    #5
    Csak egy kérdés, nemketek nem fagy le állandóan?
    Mert nekem sajna csontra fagy szinte minden küldetésnél és így elég idegesítő :/
    Ha megoldódik a fagyás én is mennék multizni, irc-n az #fps csatin megtaláltok.
  • Lacc
    #6
    Nekem minden ok... Próbáld meg a grafikai beállításokat lejjebb venni, vagy növeld meg a swap területet.
  • ity
    #7
    Az a gáz, hogy nem is a küldetések alatt fagy le, hanem mindig vagy a küldetések végén, mikor felsorolja a pilótákra vonatkozó statokat, vagy pedig mikor elkezdődik a köv. küld. és olvasgatom a taktiai tanácsokat. Ezért gondolom, hogy nem sok köze lehet hozzá, ha visszavennék a grafikán, de azért egy próbát megér persze, szal köszi a tippet (bár sajnálom levenni, mert tényleg elég szép lett).
    A swap file fixen van 256 megz (192 RAM mellett) eddig mindenre elég volt, sokkal komolyabb progikhoz is. A gép sincs túlhúzva csak annyira amennyire tuti biztonságos (más nem fagy, komolyabb progik sem). Nem beta detonatort használok, hanem official verziót, szal tényleg ki vagyok akadva rá :(
    Jah igen és természetesen nem rip hanem ISO változatról van szó.
  • Lacc
    #8
    Hát akkor nem tudom... De ha a küldetések végén fagy le csak, akkor lehet, hogy a multi menne. Szóval meg kéne próbálni szerintem. Keress meg ICQ-n, a számom: 121376423.
  • ity
    #9
    Úgy néz ki megoldódott a probléma. Igaz, hogy nem beta detonatort használtam, de elég régit a 6.50-est. Most lecseréltem a 12.41-es hivatalosra és azóta egyszer sem fagyott (3-4 küldetés alatt).
    ICQ-m az nincs, mert utálom. IRC rulz :) Ott meg már mondtam, hogy hol vagyok elérhető.
  • Lacc
    #10
    De legyen már ICQ-d mert azzal tudlak a legjobban elérni! Naaaaaaa....
  • ity
    #11
    Azért nincs ICQ-m mert olyan figurák zaklatnak rajta akiket vagy nem is ismerek vagy jobb lenne ha nem is ismerném őket. IRC-n meg ignorra teszem őket és le van a gondom :)
  • Dikkma
    #12
    Nicsak, szia ity :))
    Lacc úgy néz ki, ma lejön! ICQ-m nincs, de MSN-en soxor megtalálsz (9 után 2-ig általában).
  • Dikkma
    #13
    Lenn van a játék, de a windowsom még mindig Tomcatnél, nem tudok vele jáccani. Ill., tudok, de csak windows 2000 alól, ott meg 3 hónapja nem tudom összehozni a netet. (suxx). Majd, MAJD, MAAAJD csak összejön valamikor!
  • Tomcat
    #14
    Nem is nálam van farok, hanem Sidnél...
    Amúgy engem is érdekelne a dolog.
  • Dikkma
    #15
    Jeee ha 3-an játszunk, nem leszek utolsó!
  • Tomcat
    #16
    Lereklak, amikor csak akarlak... Vagy nem. :)
  • Dikkma
    #17
    VAGY NEM :)
  • Dikkma
    #18
    Nah? Én jácchatnék ma is. MSN-en [email protected] lennék, icq-m nincs.
    Már kb. 10 teljes percet játszottam ma vele, úgyhogy vigyázz ám! :)
  • CaviaR
    #20
    Na???? Kinek van kedve egyet multizni???
  • CaviaR
    #22
    NightmareWarez
  • CaviaR
    #23
    Szerintem elég király. A Rip-es változattal is lehet multizni... Épp' azt nyomatom
  • andrush06
    #24
    Sziasztok! Nem tudnátok megmondani hogy hol tudnám leszedni az "MSN Personal Message Changer-t?? Előre is köszönöm!