19
hm....transmit
  • CSOCSO
    #1
    sziasztok!!nekem nagyon tetszik egy haverommal kiprobáltuk müködött tesztett de egy másik haverommal nem müködött sem én sem ő nem halot semmit!!egy szobában voltunk minden be volt álitva jol!!!ugyan ugy mint nekem...de nem jo.. ő is hallja saját magát a mikrofonban...nemtom mi lehet a baja ..mi a sza lehet? nagyon fontos lenne... jah és mi az a mike level meg a speaker level?...
  • CSOCSO
    #3
    jo köszike de mi lehet a baja a csávesznek?
  • CSOCSO
    #5
    hmm....
  • Lacc
    #6
    Ja, nekem is van egy haverom, akinek csak akkor műxik minden, ha én hostolok. CS közben igen jó.
  • CSOCSO
    #7
    igen kurva jo de döglödni látszik!!!
    ha bemész a joinra van a hosszu gomb majd réányomsz akkor bejöün egy csomo kölök na nekem ez már nicns!! akármelyik roomba megyek be sem én sem más incs bent v mitől?
  • Dikkma
    #8
    Sztem ez a világ top5 legegyszerűbb programjának egy eléggé előkelő heylét foglalja el, nem tudom, te mit csinálsz...
    Nem half-dupleyre van állítva a hangkártya? Receive only? Hm? Nem ismerős?
  • CSOCSO
    #9
    full ra van állitva!! teljesen jol be van álitva!!!
    de nekem tegnap még ha felmentem egy room ba ott voltam de most még a nevemet sem irja ki a roomba!!!
  • Majati
    #10
    biztos ott is alnevezel... :D
  • Gabo
    #11
    CSOCSO:
    RTFM!!! Bazz, ha valakin egy ilyen egyszerű progi kifog az miért nem marad a konzol mellett?
  • Shep
    #12
    Na rajtam kifogott, mert eloszor ment minden rendesen, de utanna mar nem jatsza a teszt se vissza a hangot csak kattogas van, a hangrogzitovel meg jo. Mi lehet a gond?
  • Viking
    #13
    Rulez ez a progi! :)))
  • CSOCSO
    #14
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MmpMmmFfpFfpMppMfm MpfMffPppMfmPpfFmpFmpMmmPpm MpmMpp MmpÜMpmÖFmmMppFmp:))))))
  • Viking
    #15
    [Ppmmppmfmmfpmmmpmf mmm pffppfmfpppfmfmmppfmmfmpppfpmf] Pmmmmmpmmpmm, MmfFmmPpfMmfFmmPpf! :)))))
  • I.C.ram
    #16
    ez a forditott irasmod SUXX!!!!!
  • Viking
    #17
    Pppmppppm fmmfmffpffpf, mmffmmmmmpmp pppmpppmpmppmpm fmmpfmmppmmf pppmppppm fmpmppmmfmmfmffpmp...
  • I.C.ram
    #18
    Mppffp mmmffp mffpffmmmfmm pppmmmmfmffmppfppp fmmffpmmmpff ppmmpppfffmp mfpmmm fpmmmmpmfmmmpmpmff pppmppppm fmpfmfmpmpmmmmm mfpppfppppppmmmppp pmfmppmfpmppfmp pmfmppfmmffpmppmpmpppmff mmmpmppmpppfpff mmmffp pppmmmmfmffmppfppp mmpmppfmmffpppfpfm pffmmmpmmfmpmmm fmmffpppffpmmmmpmf mfmpffmmmfmpfmfpmfmmmpmfppfpmp mfffmmppmmppfmp fmmmffpmpmpppfffmfpmffmp fpmmmmpmfmmmppmmff ppfpmpppfmmmfmmmmmfmp pfmpffppfmpmfmfpmpmmmpmfpppmff :)))
  • Viking
    #19
    Mmffmmmmmpmp fpmmfffmmfmmffpmmmpmpmpppmfpmf pmpmffmmffmmmfffmp ppfpmffpmmmmfmmpppmff fmpppfpfmmffmmfppfpmpmmpmmmppp...