14
Arthifical Intelligence - biztosan elirtem a cimet, de nembaj
  • ixyon
    #1
    Na akkor hi mindenki
    most csak azert nyitottam ezt t opicot, mert ma lattam a filmet, es majd beszarok tole, olyan jo. nem 1 affele mozisiker, mint a Laracroftfilm, hanem 1 igazi jol gondolkodtato film, Spilberg rendezeseben. mint azt gondolom kitalatatok a film a mesterseges intelligenciarol szol, es annak is a legmodernebb valtozatarol. a enyeg az, hogy kitalaljak az okosok azt a gepet, ami tud szeretni is. s a nagy kerdes, vajon tudjak-re ezt a gepet szeretnti. most nem lovom le a poent, de az, aki nem szokott ezeken elgondolkodni, figyelje meg, hogy az a jambo gyerek, aki meg 1 muanyag jatekot em akart eltorni, meg felt mindentol, tehat teljesen eroszakmentes volt, es megis 1etlen 1 dolog miatt torni, zuzni kezdett, meghozza azert, mert valakivel osztoznia kellett annak a szereteten, akit szeretett. szal nekem annyi volt az egeszben a nagy konkuzio,hogy a gyuloletet csak a szeretet szuli, es ha nem lesz gyulolet, az csak azert lesz, mert eltunik a szeretet. ja, meg nagyon nagyon nagyon sok sok telibundat ogok felretenni, hideg esetere::)
    szat ez egy telleg igazan nagyon fantasztikusan jo film, csak ajanlani tudom mindenkinek!
    ja, es kicsi kepecske:

  • ixyon
    #2
    jujj ez nemjo... minnya megoldom
  • MuERTe
    #3
    az emberiség nem érett még meg egy ilyen szintű mesterséges inteligenciákra.csak meg kell nézni mit kezdenek a természetesekkel.:((
  • ixyon
    #4
    azer a filmet nezd majd meg... allitolg 4 honap mulva megy haza::(Magyarorszagra
  • CSOCSO
    #5
    majd megnézzük de a trailerjei megvannak nekem és egész jok...nekem is tetszik... 23. án final fantasy vabn!! heheh!!
  • Efreet
    #6
    Ezzel lehet dumálni neten? érdekes dolog....
    messze van még attól, hogy intelligenciának nevezzük, de egy próbálkozás :)
  • Laalee
    #7
    en valahogy nemerzek kesztetest hogy egy geppel beszelgessek, inkabb forumozok itt :)
  • Efreet
    #8
    :)))) www.aimovie.com ott ha belépsz, ott van az alján a Chatbot :) jó játék kiakasztani :)))
  • MuERTe
    #9
    egynémely forumozó van olyan primitív mint egy AI.:))))
  • Lteebee
    #10
    Ezt nekem mondtad?
    Igen?
    Nem?
  • Nores
    #11
    Hallottatok a virtuális világról, amelyet Spilberg és csapata kreált a filmhez kapcsolódóan - amolyan figyelem felkeltésként - az Interneten?
    Egy fickót megölnek 2142-ben, és az ő gyilkosának kell a nyomára akadni. A legnagyobb csapat 3000 tagot számlál, címük: www.cloudmakers.org. A magányos harcosoknak semmi esélyük, ugyanis a készítők telezsúfolták a honlapokat (ami ugye a virtuális világot jelenti) Shakespeare műveiből, az Alice Csodaországban című meseregényből, a 20. század fontosabb Sci-fi könyveiből vett utalásokkal. Stb, stb. Továbbá a készítők figyelemmel kísérik a játékosok honlapját (ahol az aktuális állapot olvasható), és aszerint változtatnak a honlapokon és a történetvezetésen.
    Bővebben a C.aktív aktuális lapszámában. Vagy az Interneten: www.computeraktiv.hu
  • MuERTe
    #12
    nem:)
  • Lteebee
    #13
    ok:)
  • Laalee
    #14
    na igen de azok leperegnek rolam.