31
még az ellenségemnek sem ajánlom!!!!!!
  • MuERTe
    #1
    hihetetlenül hitvány,megbizhatatlan szolgáltatás!
    nem elég,hogy a büntetősávon még a leveleimet sem tudom leszedni,de a szélessáv is rendszeresen kihagy.két napja alig megy pedig még bőven a határon belül vagyok.hát melyik sávba kellene átjelentkeznem,hogy tudjam is használni,ne csak fizessem????
  • Dante
    #2
    először is miért fizettl rá elő?
    ott a Chello (ahol mindenki szerint van adatkorlát, csak aszerint nincs aki használja), vagy a TVnet.
  • Laalee
    #3
    talan mert nem pesti... meg nem 13. keruleti... esetleg meg emlitsd meg a city tv t annak is van net szolgaltatasa... vagy az adsl-t mert az is csak pesten van.
  • Efreet
    #4
    a city is tvnettel szerződik netügyileg. a broadband sajnos korlátos, de van 1-2 ismerős aki elvan vele... jobb nincs ott :)
    amúgy minden kábellel vannak gondok, elvégre nem erre találták ki a kábeltvt, nálunk is rengeteg gon volt/van vele, néha hoszabb időkre elmegy, morgunk is, persze, de a 200/60 K/sec-et akkorse adná le szinte senki :)
  • Laalee
    #5
    ismerosom valahol videken van megnem mondom hogy hol :) de ott az upload is 350k... mutko meseltem neki hogy 300 al toltottem le err közölte ö meg 350 el fel...(ja az is valami kabelnetes dolog) na szep... mi meg itt orulunk...
  • Efreet
    #6
    hát ja... a tvneten amig le nem korlátolták volt 1000/1000 körül.. ismerős írt CD-t szomszéd vinyójáról neten át... :)
  • Laalee
    #7
    mokás :)
  • MuERTe
    #8
    egyenlőre nincs értelmes alternativa,de amint lesz váltok.az a 0,5kb/s sebesség megfeküdte a gyomrom.
  • Efreet
    #9
    volt nekünk is olyan. hónapokig. sírtunk az ügyfélszolg.-nak, aztán lassan megjavul a dolog... :)
  • MuERTe
    #10
    itt csak annyit mondtak,hogy meghaladtam a forgalomkorlátot és fizessek elő a nagyobb csomagra.jellemző a szrződésre,hogy csak elméleti maximumot válalnak benne,minimumot nem,tehát még pattogni sem lehet.
  • Laalee
    #11
    ez van figyelni kell sajnos ök a szerzödes szerint jartak el... raraktak a büntető vonalra összesen 64K az összes tullépőnek... korrekt...
  • MuERTe
    #12
    na igen,csakhogy ezt elfelejtik megemliteni.nincs a fogyasztovédelmi törvényben emlités valami szolgáltatási minimumrol?
  • Laalee
    #13
    nincs... de egyebkent nekem nincs broadband om megis tudok rola. szoval biztos hogy feltuntetik csak kerdes hogy hogyan.
  • Laci
    #14
    2*-esen írta azt a CD-t? :-))
  • Alien!
    #17
    A UPC egyébként tényleg gáz.Én amikor kábelt akartam,akkor megnéztem a TVnet-et meg a Chellot is.Mivel a Chellonál volt olyan akció,hogy nem kell belépési díjat fizetni (a TVnetnél 48E ft.)gyorsan megérdeklődtem,hogy nálunk(XIII ker) lehetséges-e....Betelefonáltam,egy madárkával beszéltem,aki közölte,hogy nálunk a régi UPC-s kábelrendszer van,arra nem lehet telepíteni a netet,és a közeljövőben nem is szándékoznak fejleszteni,ha van a házban már TVnet(van) akkor meg pláne....
    Úgyhogy maradt a TVnet,amivel a jelek szerint sokkal jobban jártam.Már vagy 1 hónapja használtam,amikor jöttek a UPC-től kicserélték a kábelrendszert és egy baszott nagy felirat hírdeti a házba,hogy elő lehet fizetni a Chellóra.....

    Úgyhogy bekaphatja az összes f*szomat a UPC,meg a diszpécser madárka is.....
  • Laalee
    #18
    attolmert az 5. keruletben lax nemhinnem hogy külömb lennel egy miskolcitol...
  • MuERTe
    #20
    nem csak butapestből áll magyarország,ezt ideje lenne már fölfogni.
  • Laalee
    #22
    kösz hogy szoltal me hulyen haltam volna meg...
  • Laalee
    #23
    ha mar igy megaltunk egy szora akor az ekezeteket is hasznald vagy mi a szart kritizalsz...
  • Efreet
    #24
    ez a legjobb... amikor már a másik hejesírását is nekiálljátok anyázni... a flame egy úlyabb szintye :))
  • Laalee
    #25
    valamelyik topicban mondtam ez a tipikus hudefelbaszta az agyat de nemtud mit mondani ugyhogy keres egy helyesirasi hibat :)
  • MuERTe
    #26
    a kulomb nem az elektromos töltés mértékegysége?kicsit elcsuszott ez a topik:)
  • skorpio7
    #27
    Sia MuERTe ! :)))
  • skorpio7
    #29
    Mindenesetre súlyos fáziskésésben vagy , igaz mi az a két hónap !?! :)
  • Falcon87
    #31
    up